Sisukord

24/7 koolitus - Väljakutsed riskianalüüsis 2022: senine praktika ja muudatused õigusaktides (2 ak.h)

Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 14. detsembril 2021.


Eesmärk

Koroonakriisi tingimustes on riskianalüüsist saanud töökeskkonna korraldamise alustala, mille abil selgitatakse välja kui palju mõjutavad töötajate tervis töökeskkonna ohutegurid ja kas töökeskkonnas esineb õnnetusohte. Koolitusel anname juhiseid riskianalüüsi koostamiseks ja uuendamiseks. Jagame praktilisi näpunäiteid, kuidas tuvastada ja hinnata ohutegureid ning määrata riskitaset ja võimalikke ennetustegevusi. Rääkimata ei jää riskianalüüsi ja vaktsineerimise seos. Muuhulgas räägime kaugtöö riskide hindamisest kodukontoris.
 
Vastame enamlevinud küsimustele:
 • Millised on tööandja kohustused bioloogilise ohuteguri osas koroonaviiruse kontekstis ja milliseid võimalusi töötajate kaitseks annab riskianalüüsi koostamine?
 • Millistel juhtudel võib riskianalüüs anda aluse töötajate vaktsineerimisele?
 • Millised on tegevuskava soovituslikud elemendid?

Koolituse eesmärk on anda organisatsiooni juhtidele, töökeskkonna spetsialistidele, personalijuhtidele ning teistele spetsialistidele teadmisi riskianalüüsi ja tegevuskava läbiviimiseks, sh kodukontori tingimustes.

Õpiväljundina koolituse läbinu: 
 • oskab määratleda bioloogilisi ohutegureid töökeskkonna riskianalüüsis
 • teab, kuidas riske sisuliselt hinnata
 • teab, kuidas määrata rsikidele õige riskitase
 • teab, kuidas uuendada töökeskkonnda riskianalüüsi ja tegevuskava

Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, töökeskkonnaspetsialistid jt 


Teemad

Töökeskkonna spetsialist Veronika Kruustik käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

 • tööandja kohustused töökeskkonna hindamisel
 • koroonaviirus kui bioloogiline ohutegur
 • riskide hindamine kaugtööl
 • muudatused riskianalüüsis ja tegevuskavas
 • riskianalüüsi olulisus vaktsineerimise seisukohalt

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Veronika_Kruustik

Veronika Kruustik, Addenda OÜ töökeskkonna spetsialist

Veronika Kruustik on tegelenud tööohutuse valdkonnaga aktiivselt aastast 2001 osutades töökeskkonna teenust nii suurtes kui väikestes ettevõtetes sõltumata nende tegevusalast. Veronikal on töökeskkonnaspetsialisti ja töökeskkonnanõukogu juhi kogemus. Ta on kvaliteedijuht-siseaudiitor erinevates ettevõtetes aastast 2005. Aastast 2014 on ta Tartu Töövaidluskomisjoni kaasistuja.
Koolitajana proovib Veronika leida alati vastuseid osalejate küsimustele, vajadusel neid ka pärast koolitust täpsustades ja eraldiseisvalt vastates!

 


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

65 € + km (78,00 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!  

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.