Sisukord

24/7 koolitus - Töökeskkonna riskianalüüs koroonakriisi tingimustes. TEIS (e-õpe)

Registreeri koolitusele
Jaga

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 29. septembril 2021.


Eesmärk

8. septembriks on kohustusliku riskianalüüsi Tööinspektsioonile digitaalselt edastanud 45% kõigist ettevõtetest. 1. septembriks tuli kõigil vähemalt ühe töölepingulise töötajaga (sh kui juhatuse liige on ainus töölepinguga töötaja) ettevõtetel esitada riskianalüüs Tööinspektsioonile digitaalselt, laadides see üles iseteeninduskeskkonnas TEIS või luues selle riskianalüüsi töövahendi abil. Koroonaviiruse leviku tingimustes on oluline veenduda, et enne riskianalüüsi esitamist on seal kirjas asjakohased meetmed viiruse leviku piiramiseks ja haigestumise vältimiseks töökeskkonnas.

Ootame koolitusel osalema kõiki, kellel on töökeskkonna riskianalüüs veel TEISis esitamata. Koolitusel anname juhiseid riskianalüüsi koostamiseks ja uuendamiseks. Jagame praktilisi näpunäiteid, kuidas tuvastada ja hinnata ohutegureid ning määrata riskitaset ja võimalikke ennetustegevusi. Räägime kaugtöö riskide hindamisest kodukontoris ja käsitleme ka riskianalüüsi lisamist TEISi ehk Tööelu Infosüsteemi.
 
Vastame enamlevinud küsimustele:
• Millised on tööandja kohustused bioloogilise ohuteguri osas koroonaviiruse kontekstis ja milliseid võimalusi töötajate kaitseks annab riskianalüüsi koostamine?
• Millistel juhtudel võib riskianalüüs anda aluse töötajate vaktsineerimisele?
• Millised on tegevuskava soovituslikud elemendid?

Koolituse eesmärk on anda organisatsiooni juhtidele, töökeskkonna spetsialistidele, personalijuhtidele ning teistele spetsialistidele teadmisi riskianalüüsi ja tegevuskava läbiviimiseks, sh kodukontori tingimustes.

Õpiväljundina koolituse läbinu:

  • oskab määratleda bioloogilisi ohutegureid töökeskkonna riskianalüüsis
  • teab, kuidas uuendada töökeskkonnda riskianalüüsi ja tegevuskava
  • teab, kuidas lisada riskianalüüs TI iseteeninduse keskkonnas

Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, töökeskkonnaspetsialistid jt 


Teemad

Mario Käära käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

  • tööandja kohustused töökeskkonna hindamisel
  • koroonaviirus kui bioloogiline ohutegur
  • riskide hindamine kaugtööl
  • muudatused riskianalüüsis ja tegevuskavas
  • riskianalüüsi olulisus vaktsineerimise seisukohalt
  • riskianalüüs TEISis

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(1 astronoomiline tund)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Mario Käära

Mario Käära, VITS Solution OÜ tootejuht

Mario Kääral on pikaajaline töökogemus töötervishoiu ja tööohutusega rahvusvahelistes ettevõtetes, nagu Orkla, ABB ja ArcelorMittal. Mario Käära tugevuseks on laiem vaade töötervishoiu ja tööohutuse valdkonnale. Mariol Kääral on käsil ka magistriõpingud digitoote juhtimise ja digitaalse ärianalüüsi suunal. Omandatud teadmisi kasutab Mario Käära igapäevaselt VITS Solution OÜ tootejuhina. VITS on online platvorm, mis aitab keskmise suurusega ettevõtetel korraldada töötervishoiu ja tööohutuse protsesse kiiremalt ning efektiivsemalt. 


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

65 € + km (78,00 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Eesti Töötukassa kaudu osalejatele on Addenda e-akadeemias teadmiste kontrolli läbimine kohustuslik. 
Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

 


Registreeri koolitusele
Jaga

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.