Sisukord

24/7 koolitus - Elatise määramise muudatused (2 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 3. veebruaril 2022.


Eesmärk

Koolitusel kõneleme käesoleva aasta alguses jõustunud perekonnaseaduse muudatustest, millega muutusid lapsele elatise määramise ja arvutamise sätted. 

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • on kursis 01.01.2022 jõustunud perekonnaseaduse muudatustega, mis puudutavad elatise määramist ja arvutamist

Sihtrühm

Juristid, sotsiaaltöö ametnikud, kastekaitsespetsialistid ning teised huvilised


Teemad

Justiitsministeeriumi nõunik Andra Olm käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • perekonnaseaduse muudatused 
  • mis saab juba jõustunud kohtulahenditest
  • elatise arvutamine ja elatiskalkulaator

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(2 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Andra Olm

Andra Olm, Justiitsministeeriumi nõunik

Andra Olm on töötanud Justiitsministeeriumis 17 aastat, neist 14 aastat eraõiguse talituses perekonnaõiguse nõunikuna. Andra Olm on üks kehtiva perekonnaseaduse koostajatest ja tegeleb ka praegu pidevalt perekonnaseaduse täiendamise ja parandamise küsimustega. Lisaks siseriikliku perekonnaõiguse küsimustele on Andra Olmi ülesandeks ka Eesti esindamine rahvusvaheliste perekonnaõiguse instrumentide loomisel ja muutmisel (erinevad rahvusvahelised konventsioonid ja Euroopa Liidu määrused).
Andra Olm on juhendanud eestkosteteemalisi magistritöid. On aktiivne koolitaja, sh viinud läbi eestkoste teemal seminare kohalike omavalitsuse sotsiaaltöö ja lastekaitse ametnikele.


Meetodid

Loeng, praktilised näited ning aktuaalne kohtupraktika.


Maksumus

69 € + km (82,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

 Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Riigikohus muutis töövaidluskomisjoni otsuse vaidlustamise tähtaja osas oma varasemat seisukohta

Töövaidluse lahendamise seaduse § 58 lõikes 1 on sätestatud, et töövaidluskomisjoni (TVK) otsusega mittenõustumisel võivad pooled pöörduda sama töövaidlusasja läbivaatamiseks kohtusse. Kohtusse tuleks pöörduda 30 kalendripäeva jooksul arvates töövaidluskomisjoni otsuse saamisest. Varasemas kohtupraktikas on Riigikohus ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.