Sisukord

Veebiseminar - Värbamine karjäärinõustamise meetodil

Jaga

Eeltutvustus

 

 

Kutsume Sind tutvuma kaasaegse ja huvitava õppimisvõimalusega  -  veebiseminariga!

Seminaril jagab koolitaja, Tiina Saar Sulle mõned tarkuseterad, mis aitavad Sul ennast värbajana enesekindlamaks muuta ja värbasmistehnikatest teadlikumaks saada.
 
See ei ole aga kaugeltki kõik. Kui teema huvi pakub ja koolitaja maailma nägemus Sinu omaga sobivad, siis on Sul võimalus osaleda koolitusel:

11.05.2011 Tööle värbamine karjäärinõustamise meetodil - kindel viis leida õigeid töötajad!
19.05.2011 Tööintervjuu läbiviimine karjäärinõustamismeetodil - personalijuhi tasakaal


Teemad

Muutunud tööfilosoofia - mis räägib selle kasuks, et värbama peab säravaid silmi?
Motivatsiooni testimine - kuidas aru saada, et meie talle ka tegelikult meeldime?
Ettevõtte müük -  ehk kuidas paista õigetele kandidaatidele kätte?
Loovad küsimused ja mis abi nendest võiks abi olla värbamisel?
Reaali ja humanitaari sümbioos, ehk miks vajame 8 - võtmepädevusega kandidaate?


Koolitajad

Tiina_Saar

Tiina Saar, karjäärinõustaja ja Tööjõuturg toimetaja, kandidaatide nõustaja telesaates Tööotsija

Tiina Saar on taustahariduselt psühholoog, kes valitud erialale juurde doseerinud hulganisti karjääri – ja töömaailma teadmisi ning saanud kokku ameti, mida peab oma kireks  - karjäärinõustaja. Lisaks igapäevasele nõustaja tööle toimetab ta igakuiselt Äripäeva kuukirja Tööjõuturg, on kirjutanud neli raamatut, neist viimased EE Kirjastus 2009 „Tee unistuste töökohani“ ja Äripäeva Kirjastus 2009 „Sotsiaalne innovatsioon ehk Teistmoodi tegijad“. Koolitab ettevõtteid nii tööõnne, motivatsiooni, värbamise teemal kui aitab vajadusel koondamisel.

Õpetab Rocca al Mare koolis gümnasiste karjääri planeerima, nõustab Tallinna Pedagoogilises Seminaris tudengeid (tõsi karjäärikonverentside raames ka muudes koolides ja mujal Eestis) õpetab Tartu Ülikoolis Õpetajate Seminaris õpetajaid karjääri koordinaatori rolli võtma. Kõige värskemas rollis nõustab Tiina kandidaate saates Tööotsija ja on loomas Eesti esimest animeeritud karjääri e - kursust.


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.