Sisukord

RIIGIHANGETE KONVERENTS - VÕIMALUSED JA VÄLJAKUTSED 2016

3. novembril 2015 toimus Addenda iga aastane riigihangete konverents Võimalused ja Väljakutsed 2016 Coca-Cola Plazas Tallinnas. 
Tagasiside konverentsile nii sisuliselt kui ka vormisliselt oli märkimisväärselt positiivne!

Konverentsi keskne teema oli uus riigihangete seadus. Keskenduti muudatuste üldisele taustale. Vaadeldi ka direktiiviga kaasnevaid konkreetseid muudatusi ning Euroopa Kohtu ja meie VAKO lahendeid.

Esinesid valdkonna parimad eksperdid tuntud Eesti advokaadi- ja õigusbüroodest, avaettekande tegi seaduse eelnõust Rahandusministeerium.
Teistkordselt kuulutati välja Aasta Hankija teenuste, asjade ning ehitustööde kategoorias.

Meie sooviks on tunnustada kõiki hankijaid nende keerulise töö eest! Aasta Hankija valisid riigihangetel osalenud pakkujad ehk siis valisime nö publiku lemmiku. Ühtekokku saatsime kirja, milles palusime nimetada parim hankija ligi 2500-le riigihangetel osalenud pakkujale. Tagasisides jagati tunnustust nii asutustele kui nimetati ka väga eeskujulikku tööd teinud hankespetsialiste nimeliselt. Kõige pinevamaks kujunes tagasiside asjade kategoorias, kus otsustavad hääled laekusid konkursi viimasel päeval.

Aasta Hankija 2015 ehitustööde kategoorias - Riigimetsa Majandamise Keskus
Aasta Hankija 2015 teenuste kategoorias - Riigi Infosüsteemi Amet
Aasta Hankija 2015 asjade kategoorias - Eesti Töötukassa

Vaata konverentsi pilte SIIT.

Kristina Paal
tegevjuht ja koolitaja
kristina.paal@addenda.ee
04.11.2015 13:40

Vandeadvokaat Siret Siilbek: Töövõtuleping – lõpetamine taganemise või ülesütlemisega?

Töövõtuleping – lõpetamine taganemise või ülesütlemisega?Ehituslepingutes võib tihti kohata ühepoolse lõpetamise regulatsioonides nii lepingu ülesütlemise kui taganemise aluseid. Enamasti ei tea lepingute sõlmijad, et õiguslikus mõttes on töövõtulepingu ülesütlemine ja taganemine erineva sisu ja tähendusega. ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu