Sisukord

Veebiseminar - Veebikeskkonnas läbi viidav arenguvestlus õpilaste ja nende vanematega

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Arenguvestlus õpilase ja lapsevanemaga on õpetajatele ja koolile/lasteaiale hindamatu ja väärtuslik ressurss, kus oskuslikult õigeid küsimusi küsides ja head eeltööd tehes saavad õpetajad palju kasulikku ja olulist teada oma õpilaste, kooli/lasteaia  ja enda töö kohta. Arenguvestlus on võimalus väärtustada õpilast ja tema vanemate  panust ning kaasata neid tõhusamalt lapse (akadeemilise) arengu toetamisse ja kooli/lasteaia eesmärkide saavutamisse.

Olete lahkesti palutud 28. jaanuaril kell 15.00 osalema veebiseminaril, kus kõneleme veebikeskkonnas läbi viidavast arenguvestlusest õpilaste ja nende vanematega - kuidas on seda kõige efektiivsem teha.

Kõik, kellel puudub võimalus seminari jälgida reaalajas, saavad lunastada veebiseminari salvestiste järelvaatamise õiguse.


Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda osalejatele teadmised ja oskused on-line kaasavate arenguvestluste kavandamiseks ja läbiviimiseks.

Õpiväljundidina koolituse läbinu:

  • teab arenguvestluse kavandamise, läbiviimise, tagasisidestamise põhimõtteid ning rakendab oskusi praktikas
  • oskab arvestada on-line toimuvate arenguvestluste eripäradega, oskab kavandada ja läbi viia kaasavat on-line vestlust
  • oskab luua positiivseid suhteid ja koostöövõimalusi lastevanematega.

Sihtrühm

Koolide ja lasteaedade õpetajad, õppealajuhatajad  ja koolijuhid.


Teemad

PhD Liina Randmann käsitleb veebiseminaril järgnevaid teemasid:

  • arenguvestluse eesmärk õpilasele, õpetajale ja lapsevanemale, arenguvestluse kasutegurid ja väärtuse loomine mõlemale osapoolele
  • arenguvestluse läbi viimine veebikeskkonnas, veebi vahendusel suhtlemise eripära, turvalise keskkonna loomine ja usalduslike suhete saavutamine
  • individuaalne lähenemine, keskendumine õpilase vajadustele ja oskuste arendamisele - arenguvestluse läbiviimise põhimõtted, arenguvestluste eetika
  • kokkuvõtete tegemine arenguvestlustest ja järeltegevuste planeerimine, vastutuse jagunemine

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 28. jaanuaril 2021 kell 15.00–16.30.
(2 akadeemilist tundi)

Kõigil, kes veebiseminari reaalajas vaadata ei saa, on võimalus tellida seminari 30-päevane järelvaatamise õigusPalume sellisel juhul registreerumisel märkida lisainfo lahtrisse „ei osale reaalajas. Soovin järelvaatamist“.


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.

NB! Veebiseminari lingi saadame Teile meiliaadressile, mille sisestate koolitusele registreerimisel. Seetõttu palume olla hoolikad meiiliaadressi sisestamisel.


Koolitajad

Pildid / - Liina Randmann 2020

Liina Randmann PhD

Liina Randmann PhD on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi ja Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala. Magistrikraadi ja doktorikraadi kaitses ta töö- ja organisatsioonipsühholoogia valdkonnas. Praegu töötab Liina Randmann Tallinna Tehnikaülikoolis vanemlektorina. Oma põhitöö kõrvalt on ta olnud viimased paarkümmend aastat tegev koolitajana ja kutsutud esinejana erinevatel kohalikel ja rahvusvahelistel konverentsidel. 


Maksumus

Registreerumisel kuni 25. jaanuarini kehtib soodushind 59 €, hiljem on seminari maksumus 89 €. Lisaks on kõigil veebiseminaril osalejatel võimalus osta 30-päevane veebiseminari järelvaatamine hinnaga 12 €. Täiendava järelvaatamise eelis on võimalus ülekorrata Teie jaoks kõige olulisem info. Videot saate järele vaadata Teile sobival ajal ja kohas ning piiramatu arv kordi!

Kõigil, kes veebiseminari reaalajas vaadata ei saa, on võimalus tellida seminari 30-päevane järelvaatamise õigus hinnaga 59 €. Palume sellisel juhul registreerumisel märkida lisainfo lahtrisse „ei osale reaalajas. Soovin järelvaatamist“.

Veebiseminari järelvaatamine toimub Addenda e-akadeemias. Veebiseminari salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Ligipääsu veebiseminarile, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda Konverentsikeskus OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Haiguspäevade hüvitamise kord perioodil 1.01.2021 - 30.04.2021

Piiramaks COVID-19 viiruse levikut, kehtib alates käesoleva aasta algusest võrreldes senisega teistsugune haiguspäevade hüvitamise regulatsioon. Tegemist on ajutise muudatusega, mis kehtib ainult konkreetsel perioodil: alates 1.01.2021 kuni 30.04.2021. Perioodi 1.01.2021 – 30.04.2021 kehtib haiguspäevade hüvitamisel reegel, et töötaja omavastutus on esimene haiguspäev, ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.