Sisukord

24/7 Veebiseminar: Kuidas ajakohastada dokumendi- ja arhiivihaldust reguleerivaid juhiseid pärast „Teenuste korraldamise ja teabehalduse aluste“ jõustumist? Koolitaja: Maila Kukk

Registreeri koolitusele
Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud seminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eeltutvustus

3. juunil 2017 jõustunud määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ toob võrreldes „Asjaajamiskorra ühtsete alustega“ uusi nõudeid, mille täitmiseks on oluline üle vaadata asutuse dokumendihalduse korraldus tervikuna. Ajakohastada tuleb ka selle aluseks olevad dokumendihaldust reguleerivad korrad ja juhised. Praktilise suunitlusega seminaril antakse soovitusi, millest alustada, mida ja kuidas muuta ning täiendada dokumendihalduskorda ja dokumentide loetelu.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda teadmisi uue määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ dokumendihaldust puudutavast osast ja nõuandeid, kuidas ajakohastada dokumendi- ja arhiivihaldust reguleerivaid juhiseid.


Sihtrühm

Avaliku sektori dokumendihaldurid ja arhivaarid.


Teemad

  • Dokumendihalduskorra koostamine ja täiendamine: soovitused muutmiseks vastavalt uue määruse „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“ nõuetele.
  • Digitaalse asjaajamise, e-kirjade hõlmamise ja säilitamise kajastamine dokumendihalduskorras.
  • Arhiivihalduse regulatsiooni ja digiteerimisprotseduuri kajastamine dokumendihalduskorras.
  • Dokumentide loetelu koostamine ja ajakohastamine.
  • Kuidas peaks dokumentide loetelus kajastuma asutuse osutatavad teenused?
  • Andmekogude, infosüsteemide ja andmete kajastamine dokumentide loetelus, neile säilitustähtaegade määramine.

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Seminari kestus on kaks akadeemilist tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas. 
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Maila Kukk

Maila Kukk on pikaajalise dokumendi- ja arhiivihalduse alase töökogemusega nii avalikus kui ka erasektoris. Ta on läbi viinud praktilise suunitlusega erialaseid seminare ja sisekoolitusi alates 2006. aastast. Maila Kukk on lõpetanud Tallinna Ülikooli dokumendihalduse eriala magistriõppe, osaleb juhatuse liikmena Eesti Arhivaaride Ühingu töös. Välja andnud raamatu "Praktiline dokumendihaldus" (2016), avaldanud artikleid arhiivitöö teemal Äripäeva ajakirjas "Raamatupidamise praktik".


Maksumus

Seminari hind on 49 € + km (58,80 €).


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve. Tasumise järel saadame ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - Evi2
Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347 | +372 670 6606
evi.freienthal-liivak@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Ehituse töövõtulepingust tulenevate nõuete aegumine

Tihti tekitab töövõtulepingulistes suhetes segadust küsimus, kui kaua saab tellija töö lepingutingimustele mittevastavusele tugineda. Sellest seekord räägimegi. Aegumine on õigus nõuda teiselt isikult teo tegemist või sellest hoidumist seaduses sätestatud tähtaja (aegumistähtaja) jooksul. Kui nõue ei ole aegumistähtaja jooksul esitatud, siis ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu