Sisukord

Veebiseminar - Eesti õigekirja põhitõed ja keelealaste abimaterjalide kasutamine

Registreeri koolitusele
Jaga

Eesmärk

 

Veebiseminari eesmärk on anda ülevaade eesti keele õigekirja põhitõdedest ning sagedasematest keelevigadest, jagada juhiseid veebis leiduvate keelealaste abimaterjalide kasutamise kohta ning rääkida uuematest reeglimuudatustest.

PS! Oma teadmisi saavad osalejad ka proovile panna ja lahendada teemakohaseid ülesandeid. Vastused on anonüümsed ja kõikidele osalejatele on näha vaid õigete ja valede vastuste protsent.


Sihtrühm

Heast keelekasutusest lugupidajad.


Teemad

  • Eesti õigekirja põhitõed ning sagedasemad keelevead.
  • Sagedasemad numbrikirjutusvead.
  • Keelealaste abimaterjalide kasutamine.
  • Uuemad reeglimuutused.

Aeg ja maht

13. märts 2018, kell 10.00 - 12.00.
(2 astronoomilist tundi)


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 20 minutit enne veebiseminari algust. Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas. Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Reili Argus

Reili Argus on Tallinna ülikooli eesti keele ja kultuuri instituudi keeleteaduse osakonna juhataja  ja eesti keele professor. Alates 2004. aastast on ta koolitanud Tallinna ülikoolis, Õiguskantsleri büroos, Riigikantseleis, Eesti Pangas, Euroopa Parlamendi tõlkeosakonnas. Ta on olnud SDI Media Estonia keeletoimetaja ja Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse riigikeele-eksamite läbiviija ja hindaja. Reili Argus on Emakeele Seltsi keeletoimkonna liige, Eesti Keeletoimetajate Liidu ning Eesti Rakenduslingvistika Ühingu asutajaliige. Alates 2009. aastast keeleajakirja Oma Keel peatoimetaja.


Maksumus

Registreerudes kuni 27. veebruarini 2018 on soodushind 49 € + km (58. 80 €), hilisematele registreerujatele tavahind 69 € + km (82,80 €).
Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

 

Helen Tammesalu
+372 670 6606
helen.tammesalu@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu lõpetamine katseajal

Töölepingu seaduse (TLS) § 86 lõikest 1 tuleneb tööandjale õigus töölepingu lõpetamiseks katseajal. TLS § 6 lg 1 kohaselt on katseaja eesmärgiks hinnata, kas töötaja tervis, teadmised, oskused, võimed ja isikuomadused vastavad tasemele, mida nõutakse töö tegemisel. TLS § 86 lõike 4 kohaselt ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu