Sisukord

Veebiseminar - E-kirjade korrektne kirjutamine ja vormistamine

Jaga

Eesmärk

Veebiseminari eesmärk on anda teadmisi, kuidas korrektselt ja keelereegleid järgides kirjutada ning vormistada e-kirju, et organisatsioonist välja minevaid e-kirju lugedes jääks kirja saajale mulje kui korrektsest ja professionaalsest organisatsioonist.


Sihtrühm

Kõigile, kelle jaoks on oluline organisatsiooni maine ja postkastist välja mineva e-kirja korrektne vormistus.


Teemad

  • E-kirja vormistus: teemarea täitmine, read-lõigud, sagedasemad tühikuvead, loetelude vormistamine, kuupäevade kirjutamine.
  • E-kirja ülesehitus: kirja soovitav pikkus, info paigutamine kirjas, pöördumised, tervitused, lõpufraas, manustele viitamine kirjas.
  • E-kirja keeleprobleemid: kirja stiil (viisakusväljendid, sina ja teie, emotikonide ja lühendite kasutamine), lausestusvead (liiga pikad laused, keerukad lausemallid ja ähmane sõnastus, võõrapärased väljendusmallid), sagedasemad komavead, sõnakasutusvead (ülearused võõrsõnad, stampsõnad), suure ja väikese algustähe kasutamine.

Aeg ja maht

21. september 2017, kell 10.00 - 12.00.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 20 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Reili_Argus

Reili Argus on Tallinna ülikooli eesti keele ja kultuuri instituudi keeleteaduse osakonna juhataja  ja eesti keele professor. Alates 2004. aastast on ta koolitanud Tallinna ülikoolis, Õiguskantsleri büroos, Riigikantseleis, Eesti Pangas, Euroopa Parlamendi tõlkeosakonnas. Ta on olnud SDI Media Estonia keeletoimetaja ja Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse riigikeele-eksamite läbiviija ja hindaja. Reili Argus on Emakeele Seltsi keeletoimkonna liige, Eesti Keeletoimetajate Liidu ning Eesti Rakenduslingvistika Ühingu asutajaliige. Alates 2009. aastast keeleajakirja Oma Keel peatoimetaja.


Maksumus

Registreerides kuni 19. septembrini 2017 on veebiseminari soodushind 39 € + km (46.80 €), hilisematele registreerujatele tavahind 55 € + km (66 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palume teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Tellija juhiste ja lepingu mahu seosest

Riigikohus andis eelmise aasta lõpus avaldatud lahendis juhiseid sellest, kuidas määratleda, kas konkreetne töö on lepingu mahuga hõlmatud või on tegemist lisatööga, mida tellija tasustab täiendavalt. Konkreetses asjas selgus pärast lepingu sõlmimist, et tulenevalt Muinsuskaitseameti nõuetest tuleb teha täiendavaid töid, mida esialgses hinnapakkumises ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu