Sisukord

VEEBIKOOLITUS - Arenguvestluse läbiviimine töötajaga koroonakriisi tingimustes

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Koolitus toimub otseülekandena veebis!

Registreerimisel koolitusele saadame Teie meilile lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne selle algust. Enne koolituse algust saadame Teile koolituse elektroonilised õppematerjalid. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie koolitajatele esitada reaalajas küsimusi. 

Veebiosaleja boonus!
Otseülekanne salvestatakse ja veebis osaleja saab koolituse salvestise, mis on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates koolituse toimumisest. Seminari järelvaatamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Seminari salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on seminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve. 


Eeltutvustus

Arenguvestlus on korrapärane ja usalduslik vestlus, mis aitab juhil parimal kombel ühitada inimese personaalsed teadmised, oskused, eesmärgid, võimed, loovuse, hoiakud ja ambitsioonid organisatsiooni eesmärkidega ning nende arengule kaasa aidata. 

Koroonaga kaasnenud kriis on teinud suured muudatused organisatsioonide töökorraldusse ning inimesed on hakanud oma tööd ja töömotivatsiooni ümber mõtestama. Kriis on mõjutanud negatiivselt paljude inimeste vaimset tervist. Üks-ühele peetavad vestlused on seetõttu muutunud veel olulisemaks kui varem. 

Koolitusel saab muuhilgas teada, millised teemad on kriisiaja tõttu muutunud arenguvestlustel veel olulisemaks ning kuidas teha arenguvestlusi kui töö toimub distantsilt?


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda teadmised arenguvestluse protsessidest ning jagada suuniseid, millele tähelepanu pöörata, kui arenguvestlusi viiakse läbi distantsilt.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

 • teab, milline on hea arenguvestlus
 • teab arenguvestluse protsessi – oskab arenguvestlust eesmärgistada, ette valmistada ja läbi viia
 • teab, milliseid teemasid arenguvestlusel käsitletakse, ja millistest tuleks hoiduda
 • teab, millised teemad on kriisiaja tõttu muutunud arenguvestlustel veelgi olulisemaks
 • teab, kuidas teha arenguvestlusi kui töö toimub distantsilt
 • teab, mida arenguvestlused annavad vahetule juhile, töötajale ja organisatsioonile tervikuna
 • oskab luua süsteemset arenguvestluste protsessi

Sihtrühm

Personalijuhid, personalitöötajad, ettevõtete juhid, keskastmejuhid ning kõik, kellel tuleb läbi viia arenguvestluseid.


Teemad

Katrin Alujev käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

 • mis on arenguvestlus ja selle eesmärgid
 • mida annavad arenguvestlused vahetule juhile, töötajale ja organisatsioonile tervikuna
 • milline on hea arenguvestlus
 • milliseid teemasid arenguvestlusel käsitletakse
 • millised teemad on kriisiaja tõttu muutunud arenguvestlustel veelgi olulisemaks
 • kuidas arenguvestlust ette valmistada ja läbi viia
 • kuidas teha arenguvestlusi kui töö toimub distantsilt
 • kuidas luua süsteemset arenguvestluste protsessi

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 26. jaanuaril 2021 kell 11.0014.15.
(4 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
11.0012.30 koolitus
12.3012.45 paus
12.4514.15 koolitus


Toimumiskoht

Otseülekanne veebis! 
Koolitus toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame kõigile veebiseminari keskkonna kaudu osalejatele lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne algust. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie esitada koolitajatele küsimusi. Elektroonilised õppematerjalid saadame enne koolituse algust!


Koolitajad

Pildid / - Katrin-Alujev 2020

Katrin Alujev, vabakutseline koolitaja ja terapeut

Katrin Alujev on vabakutseline koolitaja ja terapeut. Enne seda töötas Katrin 6,5 aastat Estravel AS personali- ja kvaliteedidirektorina. Eelnevalt aga 10 aastat TNT Eesti AS-s personali- ja kvaliteedijuhina. Mõlemas organisatsioonis vastutas Katrin nii teenindajate kui ka teiste töötajate hindamissüsteemide väljatöötamise ja rakendamise eest. Koolitusi on Katrin läbi viinud aastast 2001, millest suur osa on seotud just töötajate hindamise ning arenguvestlustega.


Maksumus

Registreerides kuni 13. jaanuarini 2021 kehtib soodushind 149 € + km (178,80 €), hiljem tavahind 169 € + km (202,80 €). 
Hinnasoodustus 10% kehtib registreerides korraga kaks või enam osalejat ühest organisatsioonist.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit ja veebiosaleja boonust – koolituse salvestise 30 päevast järelvaatamisõigust.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
diana.nommik@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 - tellija maksekohustus

Sel korral käsitleme Ehituse töövõtulepingute üldtingimuste (ETÜ 2013) regulatsioone, mis käsitlevad tellijapoolse maksekohustuse tekkimist ja selle rikkumist. Valdavalt akteeritakse ehitustöid igakuiselt vaheaktidega/rahaliste aktidega ning vastavalt teostatud töö proportsioonile esitab töövõtja ka tellijale arve. Juhul, kui tasumine on aga kokku lepitud maksegraafiku ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.