Sisukord

Veebiseminar - Raske klient

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Suhtlemisoskused on nii töökeskkonnas kui eraelus ääretult olulised. Kuigi me anname tihtipeale endast parima, et pakkuda suurepärast teenust, võib juhtuda sellegipoolest, et klient ei ole teenusega rahul. Nii kolleegide kui ka klientidega võib tulla ette probleeme, mis vajavad efektiivset lahendamist. Veebiseminaril räägime, millised on suhtlemisoskused ning kuidas need jagunevad. Räägime emotsioonidest konfliktiolukorras ja õpime meetodeid, kuidas efektiivselt probleemi nii kolleegi kui kliendiga lahendada.


Sihtrühm

Kõik asutuste ja ettevõtete töötajad, kellel on otsene kontakt kliendiga.


Teemad

Veebiseminaril käsitleme teemasid:

  • põhjused kliendi rahulolematuseks
  • suhtlemisoskused ja nende kasutamine probleemi lahendamisel
  • emotsioonid konfliktiolukorras
  • probleemi efektiivne ja tulemuslik lahendamine

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 25. aprillil 2019 kell 10.00–11.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust. 
Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

 

Pildid / - Kadri Halling pilt

Kadri Halling


Kadri Hallingul on rohkem kui 15 aastat kogemust teenindus- ja müügivaldkonnas ning viimastel aastatel on ta omandatud kogemusi jaganud koolitusi läbi viies. Kõrgharidus Hollandist ning töökogemus viiest erinevast riigist on toonud kaasa suurepärased suhtlus- ja meeskonnatööoskused ning praktilised teadmised, kuidas erineva kultuuritaustaga inimestega edukalt koostööd teha. 
Kadri koolitused on lennukad ja kaasahaaravad koos intrigeerivate harjutustega. Koolitusel on tagatud aktiivne osavõtt ning positiivne meeleolu ja palju praktilisi teadmisi, mida kohe peale koolitust kasutusele võtta.


Maksumus

Registreerides kuni 11. aprillini 2019 kehtib soodushind 29 € + km (34,80 €)hiljem tavahind 49 € + km (58,80 €). Kõigil veebiseminaril osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 12 € + km (14,40 €). 

Veebiseminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Veebiseminari salvestis  on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve.

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 5804 3270
+ 372 670 6606
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Koondamisel maksmisele kuuluvad nn koondamise hüvitised

Praktikas tekivad koondamisega seoses tihti küsimused, kui suurt hüvitist tuleb tööandjal töötajale maksta ning teisalt on töötaja huvitatud, kui suurt hüvitist on tal õigus saada. Töölepingu seaduse (TLS) § 100 esimese lõike kohaselt peab tööandja koondamisel maksma töötajale hüvitist töötaja ühe kuu keskmise ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.