Sisukord

24/7 Veebiseminar - Rahalised kohustused töösuhetes. Koolitaja: Thea Rohtla

Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eeltutvustus

Töötasud ja muud rahalised kohustused on töövaidluskomisjoni praktikas peamine arutlusvaldkond. Kutsume Sind osalema meie veebiseminaril, kus pikaajalise kogemusega tööõiguse jurist Thea Rohtla annab ülevaate töötasu õiguslikust regulatsioonist ja vormistamisest, preemiate ja lisatasude maksmisest, aga ka palga alandamisest ning enamlevinud vigadest palga ja puhkusetasu arvestamisel. Veebiseminari rikastavad mitmed näited töövaidluskomisjoni ja kohtupraktikast, sh riigikohtu lahendid.


Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad ja teised peronaliküsimuste eest vastutavad isikud.


Teemad

  • Kuidas fikseerida töölepingus töötasu?
  • Tulemuspalga, boonuste ja preemiate vormistamine töölepingus või eraldiseisvas dokumendis. Nende kokkuleppeline ja ühepoolne kehtestamine. Võimalikud vaidlused!
  • Töötasu muutmise võimalused - töötasu vähendamine ja alandamisel. Muudatuste vormistamine.
  • Rahalised preemiad ja muud hüved.
  • Mida silmas pidada hüvede andmisel ja vormistamisel?
  • Puhkusetasu arvestus.
  • Milline on saamata jäänud töötasu nõude esitamise tähtaeg?
  • Enamlevinud palgavaidlused Eestis.

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Seminari kestus on kaks akadeemilist tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas. 
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ja mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Thea Rohtla
Thea Rohtla
on Rohtla Law Office OÜ omanik ja endine tööõigusbüroo Labour Consulting OÜ tegevdirektor/ jurist. Ta on omandanud juristi hariduse Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas. Pikka aega juhtis Thea Tallinna ja Harjumaa ühte töövaidluskomisjonidest.  Ta on paljude tööõigusalaste artiklite ja väljaannete autor ning hinnatud lektor tööõiguse alal.


Maksumus

Seminari hind on 29 € + km (34,80 €).


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve. Tasumise järel saadame ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Lisainfo

Pildid / - Evi2
Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347 | +372 670 6606
evi.freienthal-liivak@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Omanikujärelevalve tasunõue ehitustähtaja pikenemise korral

Riigikohus analüüsis hiljuti, kas omanikujärelevalve teostajal saab olla kehtivat tasunõuet, kui ehitustähtaeg ületab esialgu planeeritut ning omanikujärelevalve on seotud objektiga ette nähtust kauem. Riigikohus leidis otsuses nr 2-16-7999, et omanikujärelevalve teostaja, kellega on kokku lepitud järelevalve teostamine konkreetsete ehitusetappide üle, ei saa nõuda isegi ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.