Sisukord

Pakendiaruandluse koostamine ja auditeerimine

Jaga

Eeltutvustus

Uue aasta esimesest päevast jõustusid pakendiseaduse muudatused, millega suureneb ettevõtete hulk, kes peavad hakkama pakendiandmeid esitama ja auditeerima.

Seminari esimeses pooles anname juhiseid pakendiaruande efektiivseks ja korrektseks koostamiseks. Teises pooles keskendume juba koostatud pakendiaruande auditi ettevalmistamisele.


Teemad

09:30-10:15        Pakendiseaduse põhimõtted ja pakendiaruande koostamine, küsimused-vastused.

10:15-11:00        Pakendiaruande auditiks ettevalmistamine.


Aeg ja maht

28. aprill 2015, kell 09.30 - 11.00


Toimumiskoht

Seminar toimub meie koostööpartneri audiitorbüroo Grant Thornton Rimessi koolitusklass Ahtri 6a (sissepääs B-korpusest, 4. korrus)ning kontorist lahkumata saate koolitust kuulata meie veebikeskkonnas.

Palume registreerumisel kirjutada märkuste lahtrisse, kas osalete saalis või veebis!

Enne veebiseminari saadetakse igaühele personaalne link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas. Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Tarmo pilt

Tarmo Rahkama liitus Grant Thorntoni meeskonnaga 2007. aastal. Tänaseks on tal ligi 8-aastane auditialane kogemus ning alates 2013. aastast on ta ka vandeaudiitor. Tarmo pädevuses on auditeerimine, finantsraamatupidamine, rahvusvahelised raamatupidamise standardid, juhtimise infosüsteemid. Lisaks auditiprojektide juhtimisele tegeleb Tarmo Grant Thorntonis ka sisekoolituste läbiviimisega.


Maksumus

49€ + km.

Peale arve tasumist saadetakse personaalne veebiseminari link, mille kaudu sisenetakse vahetult enne veebiseminari algust Addenda veebiseminari keskkonda. Link on unikaalne ning on kasutatav ainult üheks sisenemiseks.


Maksumus sisaldab

Veebiseminaril osalemist ning seminaril kasutatavaid õppematerjale.
Kõik veebiseminari läbinud saavad sellekohase tunnistuse!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Ehitisregistri andmete korrastamine

Ehitusseadustiku ja planeerimisseaduse rakendamise seadus (EhSRS) § 26 lg 1 järgi korrastatakse hiljemalt 01. jaanuariks 2020. a ehitisregistri andmed. Selle raames on erinevad kohalikud omavalitsused palunud ehitiste omanikel kontrollida ehitisregistri andmeid. Ehitiste omanikud saavad Ehitisregistri vahendusel veenduda, et kõik nende kinnistul asuvad või sinna ehitatud hooned ja rajatised on kantud ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.