Sisukord

24/7 veebiseminar - Mida teha, kui Sinu ettevõttes on nakatunud töötaja? Meetmete kohaldamine ja kulud, sh VÕS lepinguga töötavatele isikutele. Koolitaja: Jaanika Reilik-Bakhoff

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 5. veebruaril 2021.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate seminari salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Koroonaviiruse levik sunnib nii tööandjaid kui töötajaid mõtlema olukorrale, mis saab siis, kui ettevõttes, asutuses, sh koolis ja lasteaias on nakatunud töötaja, õpilane, klient. Milliseid nakkushaiguse levikut ennetavaid meetmeid on tööandja kohustatud rakendama? Millisteks täiendavateks meetmeteks on tal õigus oma kodu - ja töökorra ning tegevuskava reeglites? Kas maskikandmist ja vaktsineerimist saab nõuda? Millised on töötaja õigused ja kohustused nakkushaiguste leviku peatamiseks? Kes kannab kulud? Mida tähendab alates 01.01.2021 kehtima hakanud uus haiguspäevade hüvitamise kord?

Veebiseminari eesmärk on anda organisatsiooni juhtidele, töökeskkonna spetsialistidele, personalijuhtidele ning teistele spetsialistidele teadmisi töösuhete korraldusest koroonaviiruse leviku tingimustes.

Veebiseminari õpiväljundina osaleja:

 • tunneb ja oskab kohaldada meetmeid nakkushaiguste leviku tõkestamiseks töökohal
 • on kursis aktuaalse juriidikaga, mis reguleerib töökorraldust koroonaviiruse leviku tingimustes.

Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, töökeskkonnaspetsialistid jt 


Teemad

Jaanika Reilik-Bakhoff analüüsib läbi seaduseprisma järgmisi küsimusi:

 • Millised on tööandja õigused ja kohustused nakkushaiguste leviku peatamiseks?
 • Millised on töötaja õigused ja kohustused nakkushaiguste leviku peatamiseks?
 • Mida teha, kui Sinu ettevõttes on nakatunud töötaja?
 • Teavitamine, sealhulgas andmekaitse põhilised reeglid.
 • Kiired muudatused töö ümberkorraldamisel kui töötajal või ühel vahetusel tuvastatakse COVID-19 viirus.
 • Puhkuselt tagasikutsumine.
 • Kas ja kuidas saab tööandja nõuda maskikandmist ja vaktsineerimist?
 • Kuidas rakendub kõik eelnev VÕS –lepinguga töötajate puhul?
 • Kes kannab kulud? Uus haiguspäevade hüvitamise kord alates 01.01.2021

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-akadeemias.
(60 minutit)


Koolitajad

 

Pildid / - Jaanika Reilik Bakhoff

Jaanika Reilik-Bakhoff, advokaadibüroo Pallo&Partnerid advokaat

Jaanika on tegelenud tööõigus küsimustega juba ca 10 aastat, esindades nii töötajaid kui tööandjaid, olles kursis nii mõlema osapoole vajadustega. Praegusel hetkel tegeleb Jaanika lisaks vaidluste lahendamistele ka palju korrektse dokumentatsiooni koostamisega ning vaidluste ennetamisega.
Jaanika on seisukohal, et enamik töövaidlusi on seotud halva kommuniaktsiooniga või valesti koostatud dokumentatsiooniga. Tööõiguses on võimalik paljusid stsenaariume ette näha ning riske vajalikul määral minimaliseerida. Kui tööõiguses järgida õigeid protseduure ning vajalikud dokumendid õigesti vormistada, on võimalik üsna vaidluste vabalt tööelu nautida.
Koolitajana proovib Jaanika leida alati vastuseid osalejate küsimustele, vajadusel neid ka pärast koolitust täpsustades ja eraldiseisvalt vastates!

Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

   Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

 

 

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.