Sisukord

Veebiseminar - Kuidas taastada negatiivset omakapitali?

Registreeri koolitusele
Jaga

Eeltutvustus

Negatiivse omakapital taastamiseks on mitmeid viise, mis erinevad nii oma keerukuse kui maksutagajärgede poolest. Ülevaatlik veebiseminar läheneb probleemile nii äriseadustiku, raamatupidamise kui ka maksuseaduste vaatenurgast.


Sihtrühm

Pearaamatupidajad, raamatupidajad, finantsjuhid, ettevõtete ning asutuste juhid.


Teemad

  • Omakapitali nõuded äriseadustikus;
  • Erinevad võimalused omakapitali taastamiseks;
  • Vabatahtliku reservi loomine kui alternatiivne viis omakapitali taastamiseks;
  • Omakapitaliga seonduvate tehingute ja toimingute maksuaspektid.

Aeg ja maht

6. märts 2018, kell 10.00 - 11.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 20 minutit enne veebiseminari algust. Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas. Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Ivo_Vanasaun

Ivo Vanasaun on Deloitte juhtiv maksunõustaja, kes aidanud paljusid suurkliente nende keerulistes restruktureerimisprotsessides. Ivo lähenemise eripäraks on see, et ta läheneb teemale alati raamatupidamislikust, juriidilisest ja maksuaspektist korraga. Deloitte maksunõustajana on Ivo töötanud 11 aastat. Varasemalt töötas Ivo 7 aastat Rahandusministeeriumis otseste maksude talituse juhatajana ning tegeles maksualaste õigusaktide väljatöötamisega. Muude tööde kõrval nõustas Ivo ka Gruusia valitsust Eesti äriühingute tulumaksusüsteemi kasutuselevõtul Gruusias.

Maksumus

Registreerudes kuni 20. veebruarini 2018 on koolituse soodushind 49 € + km (58,80 €), hilisematele registreerujatele tavahind 69 € + km (82,80 €). Kõigil seminaril osalejatel on võimalik ka osta 30 päevane järelkuulamise õigus, mille hind on 10 € + km (12 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58043 270
+ 372 6706 606
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu lõpetamine katseajal

Töölepingu seaduse (TLS) § 86 lõikest 1 tuleneb tööandjale õigus töölepingu lõpetamiseks katseajal. TLS § 6 lg 1 kohaselt on katseaja eesmärgiks hinnata, kas töötaja tervis, teadmised, oskused, võimed ja isikuomadused vastavad tasemele, mida nõutakse töö tegemisel. TLS § 86 lõike 4 kohaselt ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu