Sisukord

Veebiseminar - Kodukontori kulud uue maksuseaduse valguses

Jaga

Eeltutvustus

Kodukontori pidamine on muutunud tavaliseks nähtuseks ja seetõttu on oluline teada selle pidamisega seotud maksuriske. Ootame kõiki kodukontorit pidavaid ettevõtjaid veebiseminarile "Kodukontori kulud uue maksuseaduse valduses", kus vandeadvokaat Epp Lumiste annab ülevaate kodukontorist ja sellega seonduvate kulude maksustamisest. Veebiseminar keskendub kodukontori pidamisega seonduvatele maksuõiguslikele aspektidele ning ühtlasi annab praktilisi näpunäiteid võimalike maksuriskide maandamiseks.


Sihtrühm

Raamatupidajad, ettevõtete juhid ning kõik, kes tunnevad antud teema vastu huvi.


Teemad

Veebiseminaril käsitleme teemasid:

  • paindlikuma töökeskkonna loomine
  • kodukontoriga seonduvate kulude käibemaksu maha arvamine
  • kodukontoriga seonduvad tulumaksu riskid
  • kas ja kuidas mõjutab töölepingu alusel töötava töötaja majutamiseks sätestatud eritingimused kodukontori maksustamist
  • millal on kodukontori kulude kandmine erisoodustus
  • mida peab arvestama töötaja, kes saab kodukontoris töötamise eest tööandjalt rahalist hüve – vaatame ka 2018. a jõustunud tulumaksuvaba miinimumi, maksuarvestust ja aastase tulu konteksti

Aeg ja maht

Veebiseminar toimub 22. märtsil 2018 kell 10.0011.30
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Veebiseminar toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame Teile lingi, mille kaudu pääsete veebiseminarile 20 minutit enne algust.
Veebiseminari saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas.


Koolitajad

Pildid / - Epp Lumiste 113x113

Epp Lumiste on Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ning Eesti Advokatuuri liige

Epp Lumiste on omandanud 2007. a MA Rahvusvahelise Ülikooli Audentes õigusteaduskonnas ning täiendanud end 2010. a. George Washington University’s, omandades seal LL.M. (Master of Laws). Epp kirjutab perioodiliselt õigusteemalisi artikleid väljaandele Raamatupidamisuudised ning annab õigusalaseid loenguid Rocca al Mare Kooli õpilastele.


Maksumus

Registreerides kuni 12. märtsini 2018 kehtib soodushind 49 € + km (58,80 €), hiljem tavahind 69 € + km (82,80 €).
Kõigil osalejatel on võimalus osta 30 päevane veebiseminari järelkuulamine hinnaga 10 € + km (12 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Veebiseminarist loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne veebiseminari toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% veebiseminari maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58043 270
+ 372 6706 606
helen.tammesalu@addenda.ee
 

Jaga

Kohaliku omavalitsuse töötajate töötasude avalikustamisest ja avaldamisest

Töölepingu seaduse § 28 lõike 2 punktis 13 on sätestatud tööandja kohustus mitte avaldada töötaja nõusolekuta või seadusest tuleneva aluseta andmeid töötajale arvutatud, makstud või maksmisele kuuluva töötasu kohta. Selline töötasu andmete avalikustamise keeld on üldjuhul erasektoris hästi teada. Küll aga on praktikas ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.