Sisukord

24/7 Veebiseminar - Kodukontor - ettevõtlus vs erisoodustus. Koolitaja: Epp Lumiste

Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud seminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eeltutvustus

Kodukontori pidamine on muutunud tavaliseks nähtuseks ja seetõttu on oluline teada selle pidamisega seotud maksuriske. Ootame kõiki kodukontorit pidavaid ettevõtjaid veebiseminarile "Kodukontor - ettevõtlus vs erisoodustus", kus vandeadvokaat Epp Lumiste annab ülevaate kodukontorist ja sellega seonduvate kulude maksustamisest. Veebiseminar keskendub kodukontori pidamisega seonduvatele maksuõiguslikele aspektidele ning ühtlasi annab praktilisi näpunäiteid võimalike maksuriskide maandamiseks. Veebiseminaril saate vastused küsimustele:

  • Millised varjatud maksuriskid võivad kaasneda tööandja jaoks, kui ta sisustab töötaja kodus ühe ruumi kodukontoriks?
  • Millistel tingimustel saab kodukontori kulud kanda ettevõtte rahaliste vahendite arvelt ning kas kõik kulud on õigustatud?
  • Kuidas õigesti määratleda proportsiooni kulude mahaarvamise õiguse osas?

Sihtrühm

Raamatupidajad, ettevõtete juhid ning kõik, kes tunnevad antud teema vastu huvi.


Teemad

  • Kodukontor ettevõtja pilgu läbi
  • Kodukontor tööandja pilgu läbi
  • Maksuriskid ettevõtja / tööandja jaoks
  • Maksurisk töötaja / juhatuse liikme jaoks
  • Juhiseid tulevikuks

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Seminari kestus on kaks akadeemilist tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Epp-Lumiste2
Epp Lumiste on Advokaadibüroo ALTERNA vandeadvokaat ning Eesti Advokatuuri liige. Ta on omandanud 2007. a MA Rahvusvahelise Ülikooli Audentes õigusteaduskonnas ning täiendanud end 2010. a. George Washington University’s, omandades seal LL.M. (Master of Laws). Epp kirjutab perioodiliselt õigusteemalisi artikleid väljaandele Raamatupidamisuudised ning annab õigusalaseid loenguid Rocca al Mare Kooli õpilastele.


Maksumus

Seminari hind on  59 € + km (70,80 €). 


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve. Tasumise järel saadame juurdepääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v
Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Omanikujärelevalve tasunõue ehitustähtaja pikenemise korral

Riigikohus analüüsis hiljuti, kas omanikujärelevalve teostajal saab olla kehtivat tasunõuet, kui ehitustähtaeg ületab esialgu planeeritut ning omanikujärelevalve on seotud objektiga ette nähtust kauem. Riigikohus leidis otsuses nr 2-16-7999, et omanikujärelevalve teostaja, kellega on kokku lepitud järelevalve teostamine konkreetsete ehitusetappide üle, ei saa nõuda isegi ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.