Sisukord

Veebiseminar - Eduka pakkumuse koostamise reeglid

Jaga

Eeltutvustus

Riigihanke läbiviimine peab toimuma riigihangete seaduses sätestatud tingimustel. Kuid hankijate pädevus on väga erinev ja sellest tulenevalt interpreteeritakse seadust üsnagi erinevalt. Vaidlustuste praktikat analüüsides tuleb tõdeda, et esineb ka juhtumeid, kus hankija on püstitanud pakkujate ette tingimused, mis seadusega kooskõlas ei ole. Sestap satuvad ka kõige kogenumad pakkujad aeg-ajalt olukorda, kus nad täpselt ei tea, kas tuleks hanke tingimustele vastav pakkumus koostada või oleks mõistlik hanke alusdokumendid vaidlustada.

Niisiis – mida peab arukas pakkuja teadma riigihangete seadusest? Kuidas saab pakkuja vältida seda, et tema õigusi riivatakse? Milline peaks olema pakkuja strateegia, et riigihankel edukalt osaleda?

Koolitusel räägitakse sellest, kuidas riigihanke pakkumust ette valmistada, millised on pakkuja õigused ja millised kohustused. Koolitusel osaleja saab teada, missugused olulised tingimused peavad olema täidetud eduka pakkumuse koostamiseks.

Praktiku käe all osatakse pöörata tähelepanu kõige olulisemale. Koolitusel osaleja õpib tähelepanu pöörama seadusest tulenevatele spetsiifilistele nõuetele riigihanke pakkumuse koostamisel.


Sihtrühm

Pakkujad.


Teemad

•    Mida peab edukas pakkuja teadma riigihangete seadusest
•    Milline strateegia on mõistlik pakkumuse koostamisel valida
•    Millistele tingimustele peab pakkumus vastama
•    Millal peab  pakkumus olema laekunud ning millistel tingimustel saab pakkumust tagasi võtta
•    Mida peab silmas  pidama ühispakkumuse esitamisel
•    Millal on hankijal õigus pakkumus tagasi lükata
•    Millal tuleks kaaluda riigihanke alusdokumentide vaidlustamist


Aeg ja maht

6. veebruar kell 11.00-12.30
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Kadri Teder
Kadri Teder
on jurist advokaadibüroos LAWIN (endine Lepik & Luhaäär).
Kadri on riigihangete valdkonnas töötanud alates 2007. aastast, omades väärtuslikke kogemusi nii hankespetsialistina, riigihangete poliitika kujundaja ja riigihangete seaduse muutmise seaduste autorina kui ka koolitajana.

Kadri omab ka märkimisväärset kogemust riigihangetealaste koolituste läbiviimisel. Ta on koolitanud erinevatel koolitustel üle Eesti, seal hulgas näiteks ka riigihankehuvilisi Riigikohtust, Eesti Energia ASist ja Elektrilevi OÜst, Kinnisvara Haldajate- ja Hooldajate Liidust, Tallinna Linnavalitsusest ning teistest kohalikest omavalitsustest kui ka olnud oodatud esineja erinevate koolitusfirmade koolitustel. Lisaks on ta olnud Sisekaitseakadeemias riigihangete lektor.

2012. aasta sügisel alustas Kadri doktoriõpinguid Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas.


Maksumus

49 € + km inimese kohta.
 
Peale arve tasumist saadetakse veebiseminari link, mille kaudu sisenetakse vahetult enne veebiseminari algust Addenda veebiseminari keskkonda.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koos koolitusarvega, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele 333037710001 Danske Bank A/S Eesti filiaali enne veebiseminari toimumist.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Lisainformatsioon

Pildid / - Diana_Nõmmik 113x150

Diana Nõmmik
Addenda OÜ, koolitusjuht
tel 58 09 14 04; 664 64 20             
diana.nommik@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.