Sisukord

Tasuta veebiseminar - Prantsusmaa võimalused Eesti ettevõtjatele

Jaga

Eeltutvustus

Prantsusmaa on üks Euroopa suurima majandusega riike, maailma mastaabis viiendal kohal (IMF, 2012) ja oluline tegija panganduses, finantsmaastikul, aeronautikas ja paljudes hi-tech teemadel, kuid mitte ainult. Prantsusmaal on ettevõtete jaoks palju võimalusi, kuna ostujõulisi tarbijaid on palju, rahvaarv on üle 60 miljoni. Prantslased armastavad madalaid hindu, kõrget kvaliteeti, personaalset lähenemist, otsekontakti ning suhelda prantsuse keeles, kuigi suurtes ettevõtetes saab hakkama inglise keelega. Peamiseks takistuseks koostööpartneri leidmisel on tihtilugu keeleprobleem ja prantslaste umbusk võõraste suhtes. Kuidas nende probleemidega toime tulla?


Eesmärk

Seminari eesmärk on tutvustada osalejatele Prantsusmaa ärikeskkonda ja ärikultuuri ning anda võimalus valmistada oma ettevõte ette Prantsusmaa turule teadlikumalt sisenemiseks. Seminaril jagatakse infot kontaktide ja koostöövõimaluste leidmise kohta ja antakse näpunäiteid, kuidas Prantsusmaa turul tegutseda. Seminar aitab teadlikumalt planeerida ärivõimalusi ja vältida strateegilisi valearvestusi.


Sihtrühm

Seminar on mõeldud nii neile ettevõtetele, kes Prantsusmaa turule sisenemist alles planeerivad ning vajavad turule sisenemiseks ja kontaktide loomiseks eelinfot, kui ka neile, kes juba tegutsevad turul ning soovivad oma koostööpartnereid paremini mõista ja/või tegevust laiendada.


Teemad

  • Ülevaade Prantsuse majandusest
  • Ärikultuur ja selle eripärad
  • Kuidas leida koostööpartnereid?
  • Praktilised näited, tähelepanekud

Aeg ja maht

20. veebruaril 2014, kell 11.00 - 12.00


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas. 
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Katlin Tamm

Kätlin Tamm, M.A
Omandas kõrghariduse Prantsusmaal Université de Provence´i ülikoolis ajaloo erialal. Töötas seejärel Põllumajandusministeeriumis välissuhete osakonnas eurokordinatsiooni büroos veterinaaria, taimetervise ja alkoholi valdkonnas. 2010. aastal lõi ettevõtte Zeroplan, mis on keskendunud Prantsuse turust huvitatud ja/või seal juba tegutsevatele Eesti ettevõtete nõustamisele ja assisteerimisele, aidates ületada keelebarjäärist, bürokraatiast ja kultuurierinevustest tuleneda võivaid takistusi. Elab ja töötab suurema osa ajast Prantsusmaal.

Pildid / - Anu Kukk

Anu Kukk, M.A
Omandas kõrghariduse Audentese Ülikoolis rahvusvaheliste suhete erialal. Õpingute osana õppis kaks semestrit Prantsusmaal Aix-en-Provence´is Institut des Etudes Politiques´is. Peale magistrikraadi omandamist siirdus tööle Belgia Saatkonda Eestis. Vastutas saatkonna avalike suhete, raamatupidamise ja haldusküsimuste eest. 2012. aastal sai temast ettevõtte Zeroplan kaasosanik. Elab ja töötab enamuse ajast Prantsusmaal.


Maksumus

TASUTA!


Lisainfo

Pildid / - Virve_Roosimägi 113x150

Virve Roosimägi
Addenda Koolitus ja Konsultatsioonid
tel + 372 51 41 296
virve.roosimagi@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Haiguspäevade hüvitamise kord perioodil 1.01.2021 - 30.04.2021

Piiramaks COVID-19 viiruse levikut, kehtib alates käesoleva aasta algusest võrreldes senisega teistsugune haiguspäevade hüvitamise regulatsioon. Tegemist on ajutise muudatusega, mis kehtib ainult konkreetsel perioodil: alates 1.01.2021 kuni 30.04.2021. Perioodi 1.01.2021 – 30.04.2021 kehtib haiguspäevade hüvitamisel reegel, et töötaja omavastutus on esimene haiguspäev, ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.