Sisukord

Tasuta veebiseminar - Ettevõtte arengut toetavad finants- ja kindlustuslahendused KredExilt

Jaga

Pildid / - Kredex_logo


Eeltutvustus

Veebiseminaril tutvustatakse KredExi poolt ettevõtetele pakutavaid finantsteenuseid. Lähemalt vaadeldakse läbi praktiliste näidete võimalusi, kuidas aitab KredEx kaasata pankadest ja liisinguettevõtetest rahastamist, teha mahukaid investeeringuid tootmisseadmetesse, vältida maksmata arvetest tulenevaid probleeme ning rahastada eksporditehinguid.

KredEx on riigi finantsasutus, mis aitab parandada Eesti ettevõtete rahastamisvõimalusi, maandab krediidiriske ja võimaldab inimestel rajada või renoveerida oma kodu.


Eesmärk

Anda osalejatele ülevaade, kuidas KredExi finants- ja kindlustuslahenduste abil saab kiirendada ettevõtte arengut.


Sihtrühm

Äriühingute juhatuse liikmed, tegevjuhid, finantsjuhid, raamatupidajad, müügijuhid, ekspordijuhid.


Teemad

  • Laenukäendus
  • Stardilaen
  • Tehnoloogialaen
  • Kapitalilaen
  • Krediidikindlustus
  • Ekspordilaen

Aeg ja maht

19. märts 2015, kell 10.00 - 11.30


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Lehar Küti

Lehar Kütt juhib riigi finantsasutuse SA KredEx ettevõtlusdivisjoni. Tema vastutusvaldkonnaks on ettevõtete finantseerimisega seonduvate lahenduste pakkumine ja arendamine.

Ettevõtluse toetamine on olnud Lehari kutsumuseks juba enam kui kümme aastat. Aastatel 2002 kuni 2008 juhtis ta Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskust, kus osales ettevõtluseks soodsa tegevuskeskkonna loomises ja konkreetsete ettevõtjate äriplaanide arendamises. Alates 2008. aastast juhib Lehar KredExi ettevõtlusdivisjoni, kus tema osalusel on parandatud ettevõtjate ligipääsu laenukapitalile ning riski- ja erakapitalile.

Leharil on majandusteaduse magistrikraad Tartu Ülikoolist. Lisaks on ta täiendanud end mitmetel kursustel Eestis ja välismaal.

Pildid / - Mariko Rukholm

Mariko Rukholm on riigi krediidikindlustusseltsi AS KredEx Krediidikindlustus üks käivitajatest, mis alustas tegevust aastal 2010. Tema vastutusvaldkondadeks täna on teenuste arendus, müügijuhtimine ja kliendisuhete hoidmine.

Ettevõtete nõustamine krediidiriskide juhtimisel ja maandamisel on olnud Mariko töövaldkonnaks üle kümne aasta. Aastatel 2001 kuni 2005 töötas ta sihtasutuses KredEx ekspordidivisjoni kliendihaldurina, kus osales ekspordigarantiide väljatöötamises ning aitas eksportivatel ettevõtetel finantsriskide maandamisel lahendusi leida. Sihtasutusele KredEx järgnes viieaastane töökogemus riskijuhtimis- ja kindlustusvahendusfirmas AS Marsh Kindlustusmaakler, kus Mariko rolliks oli välja arendada krediidikindlustuse suund Eestis ning Lätis. Neil aastail kasvas Marsh Eesti suurimaks krediidikindlustuse vahendajaks Eestis.

Mariko on hariduse omandanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas, kus ta on kaitsnud magistrikraadi ärirahanduses. Lisaks on ta täiendanud end kursustel välisülikoolide, teiste riiklike ekspordiagentuuride ja krediidikindlustusseltside juures.


Maksumus

TASUTA!


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.
Registreerimise järgselt saadetakse Teile automaatselt vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Seonduvad koolitused

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.