Sisukord

24/7 koolitus - Riigihangete registri kasutajakoolitus algajatele hankijatele (6 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

 

Eesmärk

Koolitusel antakse  algajale hankijale juhised, mida silmas pidada riigihanke alusdokumentide koostamisel, kui täpne peaks olema tehniline kirjeldus, kuidas seada kvalifitseerumis- ja vastavustingimusi ning millised võiksid olla hindamiskriteeriumid, et hanget registrisse sisestada. Kuidas sisestada hanget riigihangete registrisse (avatud, lihthankemenetlus, väljakuulutamiseta läbirääkimistega hankemenetlus). Riigihangete registris põhiliste võimaluste tutvustus. Kuidas toimetada siis, kui registris on hange avaldatud ja mida teha peale pakkumuste avamist (vastavuse kontroll, hindamine, eduka pakkumuse valimine, kvalifitseerimine). Koolitusel käime läbi ka mõningased vead, et neid ise mitte korrata ja vähendada riski, et hanget tuleb uuesti teha. 

Koolituse eesmärk on tutvustada riigihankeregistri võimalusi ning õpetada hankijaid seda kasutama. Samuti antakse koolitusel nõu, kuidas koostada riigihanke alusdokumente nii, et neid hiljem probleemideta registrisse sisestada ning milliseid vigu vältida, et vähenda riski, kus hange tuleb uuesti teha.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, mida silmas pidada riigihanke alusdokumentide koostamisel, et hange oleks registrisse sisestamiseks valmis
  • teab, kuidas seada vastavus- ja kvalifitseerimistingimusi ning hindamiskriteeriumeid lähtuvalt hanke esemest
  • teab, kuidas toimetada riigihangete registris ja seda igas menetluse etapis

Sihtrühm

Koolituse sihtrühmaks on hankijad, kes alustavad hankevaldkonnas tegutsemist


Teemad

Kersti Värä käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • riigihanke alusdokumentid – kuidas koostada riigihanke alusdokumente, et neid hiljem probleemideta registrisse sisestada (kuidas sõnastada vastavus- ja kvalifitseerimistingimusi ning hindamiskriteeriumeid lähtuvalt hanke esemest)
  • riigihangete registri lühitutvustus
  • hanke sisestamine registrisse
  • hankemenetluse erinevad etapid (küsimused/vastused, pakkumuste avamine, vastavuse kontroll, hindamine, eduka pakkumuse valimine, kvalifitseerimine) – mida, kuna ja kuidas registris toimetada ning kuidas tagada pakkujate võrdne kohtlemine

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(6 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Kersti Värä

Kersti Värä, Eesti Raudtee hanke juhtivspetsialist

Kersti Värä on Eesti Raudtee hanke juhtivspetsialist. Kersti Värä on riigihangete valdkonnas tegutsenud juba alates 2004. aastast, ehk 18 aastat.
Koolitusi viib Kersti Värä läbi põhiliselt AS Eesti Raudtee uutele töötajatele. Aga ka väljaspool AS Eesti Raudteed on ta koolitajana üles astunud nii konverentsidel kui ka seminaridel ja lisaiks osalenud koolitajana suuremates projektides.

 


Meetodid

Loeng, praktilised näited registris toimetamisel kuni hanke avaldamiseni, ehk e-riigihanke praktiline läbiviimine elektroonilises keskkonnas. Peale hanke avaldamist abiks slaidid. Nõuanded ja soovitused. Küsimused-vastused.


Maksumus

209 € + km (254,98 €). 


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.