Sisukord

Raamatupidajate koolitusreis Veneetsiasse

Registreeri koolitusele
Jaga


  Pildid / - Veneetsia

 ”Kui ma peaksin leidma asendussõna "muusikale", siis ma mõtlen Veneetsiale” ( F. Nietzsche)


Eeltutvustus

Tänavune raamatupidajate koolitusreis viib meid romantilisse Veneetsiasse.

Veneetsia – Marco Polo, Casanova, Tintoretto, Vivaldi  ja pajude teiste kuulsuste linn on täitnud kõiki imestusega oma erilisusest ja ilust. Mõned päevad Unesco kultuuripärandis varastab teilt kindlasti mõtete, emotsioonide ja südameruumi, andes aga vastu unustamatuid päevi ja kirjeldamatu desorientatsiooni tunde momendil, kui sellest kõigest peab eralduma. Linna saladused, intiimsed nurgakesed, imekitsad tänavad ja eriti õhtune vaikus, mis turistide massist kergendatult hingab – see on eriline tunne, mille kordamist mitte kusagil mujalt maailmast ei ole võimalik saada.

Koolitusreis pole mitte ainult motiveeriv ja energiat andev, vaid tutvudes kohaliku (töö)kultuuriga, vesteldes kohalike inimestega, avardame oma silmaringi euroopa ühe juhtivriigi raamatupidamise hea tava ning maksusüsteemi küsimustes. Samuti on koolitusreis suurepärane võimalus kolleegidega vabas ja sundimatus õhkkonnas igapäevaselt teravaid küsimusi arutada!


Eesmärk

Koos ammutada uusi teadmisi ja vahetada kogemusi teiste spetsialistidega finantsmaailmast!


Sihtrühm

Raamatupidajad, pearaamatupidajad, finantsjuhid, projektijuhid, juhid.


Aeg ja maht

30. september - 4. oktoober 2019

Lennugraafik (Lufthansa)

Lend Tallinn - Veneetsia 30. septembril 2019

LH 881   30SEP    Tallinn-Frankfurt         13:55 – 15:20    
LH 330   30SEP    Frankfurt-Venice         17:15 – 18:30 

Lend Veneetsia - Tallinn 4. oktoobril 2019

LH 329   04OCT   Venice-Frankfurt         18:15 – 19:40 
LH 884   04OCT   Frankfurt-Tallinn         21:05 – 00:20+1

Esmaspäev, 30. september 2019

saabumine
Transfeer laevaga lennujaamast hotelli ja check in
ühine õhtusöök.

Teisipäev, 1. oktoober 2019
Hommikune Veneetsia saladuste ringkäik.

Saame tuttavaks linna olemuse ja hingeeluga.

Esimese päeava ringkäik algab meil Canareggio rajoonist Campo del Ghetto Nuovolt - väikesest aarete maailmast, mille nimeks on Juudi Ghetto. Siianigi elab rajoonis väike juudi kogukond , andes teile võimaluse osa saada nende väikestest ja sümpaatsetest butiikidest ja pagariäridest. Just siin on teil võimalik eriliselt hästi osa saada autentse Veneetisa õhkkonnast. - piirkonnast, millest vaimustus ka Shakespeare kirjutades oma “ Veneetsia kaupmeest”. 
Edasi siirdume Madonna Dell Orto kiriku juurde, mis on püsinud juba 14 sajadist ja mida peetakse Veneetsia ilusaimaks ja suurimaks kirikuks. Siin saame imetleda ka Veneetsiast pärit maailmakuulsa kunstniku Tintoretto loomingut. Samas lähedal näeme ka Tintoretto kodu – paik, kus ta on sündinud ja elanud. Käime Veneetsia kõige kitsamal tänaval ja peatume renessanssperioodi imeliste Santa Maria dei Miracoli (sissepääs hinnas) kiriku juures. Veneetsia valitsejate pühapaikade meka on kindlasti San Giovanni ja Paolo basiilika (sissepääs hinnas), mille juures ka linna kuulsaima korporatisooni - Scuola San Marco keskus ning maailma esimene renessansperioodi ratsakuju. 
Kerge traditsiooniline lõunapaus - Rosa Salva butiigis, kus igaüks saab valida endale meelepärase, et kergelt täita kõhtu tekkiv tühimik. 
Edasi tutvume Marco Polo maja asukohaga ning kuulsaima sillaga - Ponte Rialto. Võrratu Scala Contarini del Bovolo jääb samuti meile teekonnale enne, kui jõuame välja Euroopa Ilusamasse Salongi – Piazza San Marcole. Kuulsaks katedraaliks nimetatud peakirik, kellatorn. ajaloolised kohvikud ja Veneetisa valitsejate palazzo Doodzide palee - kõik need on teid ootamas nüüd juba vabal ajal enne, kui lõpetame päeva lähedalolevas restoranis kust pärast õhtusööki gondiltega suundume tagasi hotell (hinnas nii õhtusöök kui sõit gondlitega). 

Kolmapäev, 2. oktoober 2019

Päev Padova linnas. Enne Padovasse jõudmist teeme peatuse Mestres, kus kohtume Eesti aukonsuliga. Kohtumisel saame ülevaate Eesti ja Itaalia majandussuhetest ning ettevõtlusest Itaalias. 

Neljapäev, 3. oktoober 2019

Dorsoduro ja San Polo rajoonid

8.00-9.30 Täna alustame päeva veebiseminariga. 

Oma ringkäiku alustame San Polo sestierist, kuhu minekuks teeme väikese vaporetto sõidu kuulsamate palazzode vahel, Ca´ Vendramin Galergist Ca´ Pesaroni. Teeme esimese peatuse linna ühes kuulsaimatest basilikatest Santa Maria di Frari (hinnas) ja liigume sealt edasi kuulsa Veneetisa ülikooli Ca Foscari peahoone juurde. Edasi külastame fantastilist San Trovaso gondlimeistrite töökoda (hinnas). Seal seletavad juba kohalikud meistrid meile ise, kuidas valmistatakse kuulsaid ajaloolisi sõiduriiste Veneetisas. 
Veneetsiast ei saa ära minna ilma traditsioonilisi ciccettisi proovimata. Signora Alessandra juurs teemegi pisikese seisaku, kus kõiki on ootamas traditsiooniline stuzzichino-paus klaasi veiniga (hinnas), pärast mida külastame 18 sajandi Veneeetisa Ca Rezzonico palazzot (hinnas), et hoomata luksuslikku elu omalajal suhteliselt kättesaamatus miljöös. Ca Rezzonicot peetakse üheks ilusamaks Veneetsia muuseumiks.
Jätkame jalutuskäiku intellektuaalide meelispiirkonnas - Dorsoduro rajoonis kuulsa Santa Maria della Salute (hinnas) basiilika juurde, kus näeme taas Tintoretto loomingut. Dorsodurost sõidame taksodega Doodzide palee juurde. Vaba õhtune tegevus ning õhtustamine omal käel. 
NB! Kellel on soovi, siis Veneetsia muusikud annavad Vivaldi loomingust toredaid barokk- kontserte. Kontserdi pilet 25 eurot (lisatasu eest), alguseaeg kell 21.30, kestvus 90 minutit. 

Reede, 4. oktoober 2019

check out hotellist ja päev iseseisvaks  tutvumiseks Veneetsiaga. Kell 15.00 lahkume hotellist veetaksoga lennujaama.


Toimumiskoht

Veneetsia, Itaalia


Koolitajad

 

Pildid / - Ulve Kärpuk

 

Koolitusreisil on meie saatjaks itaalia hinge, kuid eesti südamega Rooma ja Sitsiilia reisidest tuttavaks saanud Ulve Kärpuk.

Koolitusreisil kohtume Eesti aukonsuliga Veneetsias Mr. Piero Bettini´ga, kes annab meile ülevaate kohalikust majandusest ja ettevõtlusest, suhetest Eesti ja Itaalia vahel ning kõigest muust, mis osalejatele huvi pakub!


Maksumus

Hind kokku 1500 eurot, millest koolitusarvele lisandub käibemaks.

Koolitusreisi eest väljastame Teile kolm arvet: 
Lennupiletite arve 360 eurot. Lennupiletite eest vastutab Wris AS.
Majutusteenuse arve 590 eurot. 
Koolitusteenuse arve 550 eurot + km, so kokku 480 eurot.
 

Maksumus sisaldab

  • lennupiletid turistiklassis, äraantav pagas kuni 20 kg
  • transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi
  • majutamine hotellis Henry koos hommikusöökidega kahekesi toas. https://www.hotelhenry.it/
  • transport kavas märgitud sihtkohtadesse ja programmis kirjeldatud ekskursioonid ning muuseumid jm vaatamisväärsused
  • gondlisõit
  • kaks õhtusööki, va joogid (30.09 ja 01.10.2019)
  • üks lõunasöök (03.10. 2019)

Lisatasu eest

  • tervise- ja reisitõrkekindlustus
  • majutus üheses toas.

Tasumine

Registreerumise järgselt saadame Teile kolm arvet, lennupileti, majutuse ja muu teenuse arve. 
Arvete tasumist ootame 7 päeva jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel kuni 20 päeva kuulub tasumisele 100% reisi maksumusest, 2160 päeva enne koolituse toimumist kuulub tasumisele 50% reisi maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Kristina Paal 113x150Kristina Paal
+372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Venekeelsed veebiseminarid karjääri planeerimisest ja ettevõtlusest

17. septembril käivitub Välisministeeriumi poolt rahastatud arengukoostöö projekti "Inseneriharidusega noorte konkurentsivõime tugevdamine Valgevene tööturul“ raames veebiseminari sari, mis koosneb 15 venekeelsest veebiseminarist. Läbiviidavad seminarid jagunevad kolme eraldiseisvasse seminari tsüklisse: "Leia oma tee", "Edukaks esimesel katsel" ning "Isikliku etetvõtte ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.