Sisukord

24/7 veebiseminar - Praktilised sammud võlanõuete esitamisel. Koolitaja: Eli Täpp

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Täname huvi eest Addenda 24/7 veebiseminari vastu!

Veebiseminar on salvestatud 13. mail 2020.

Peale veebiseminarile registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-õppekeskkonda. E-õppekeskkonnas saate seminari vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-õppekeskonnas on seminarid personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil e-õppekeskkonda kasutada Google Chrome või Firefox internetibrauseriga (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Praeguses majanduskliimas on tõenäoliselt keeruline kui mitte võimatu leida ettevõtjat, kes ei peaks tegelema talle maksmata jäetud arvetega. Tasumata arvete haldamiseks on mitmeid võimalusi. Lisaks iseseisvale tegutsemisele võib ettevõtja näiteks võtta endale õigusnõustaja või anda nõude tegelemiseks näiteks inkasso-ettevõttele. Kuivõrd praktika näitab, et vähemalt osa võlgnevusi saab lahendatud juba algusfaasis, on majanduslikel kaalutlustel tihti mõistlikum vähemalt esimesed võla sissenõudmise sammud ettevõtjatel ise teha. Selleks oleks ettevõtjatel kasulik teada, millised võimalused võlgade sissenõudmiseks üldse eksisteerivad ja mida tuleks võlgade sissenõudmisel õigusliku poole pealt arvestada.

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

 • teab, mida võlanõuete esitamisel tähele panna 
 • oskab kindlaks määrata, millised võlgade sissenõudmise viisid tema nõude puhul kõne alla tulevad
 • tunned erinevaid võlgade sissenõudmise viise ja põhilisi erinevusi

Sihtrühm

Ettevõtete omanikud ja juhid, projektijuhid, võlgade haldajad ja sissenõudjad, raamatupidajad ja teised, kes puutuvad kokku arvete esitamisega või tegelevad võlgnevuste sissenõudmisega.


Teemad

Eli Täpp käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

 • milliste esmaste võtetega saab raamatupidaja/juht tagada arvete õigeaegse laekumise, et ennetada võlgnevuste tekkimist
 • mida nõuete esitamisel tähele panna
 • - võimalikud kõrvalnõuded
  - tagatised
  - aegumine
 • erinevad võlgade sissenõudmise viisid ja põhilised erinevused
  - tagatiste realiseerimine
  - inkassoteenused
  - kohtusse pöördumine sealhulgas maksekäsu kiirmenetlus

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-õppekeskkonnas.
(2 akadeemilist tundi)


Koolitajad

 

Pildid / - Eli Täpp

ELI TÄPP, ADVOKAADIBÜROO TRINITI ADVOKAAT 

Advokaadibüroo TRINITI advokaat Eli Täpp on spetsialiseerunud vaidluste lahendamisele ning omab ulatuslikku kogemust klientide esindamisel nii kohtu- kui täitemenetluses, sh erinevate tagatiste maksmapanekul. Samuti on Elil laialdane kogemus klientide nõustamisel tagatislepingute sõlmimisel. Elil on magistrikraad õigusteaduses Tartu Ülikoolist.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT! 


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee
 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.