Sisukord

UUS! Mis tagab ostujuhtimise edukuse ja kuidas seda mõõta? (veeb + saal)

Jaga

 

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI KA SAALIS!
Saalikohtade arv on piiratud!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel saalis, veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eeltutvustus

W. Edwards Deming on öelnud: „Elus on kaks peamist reeglit ja need on:

1) Muutused on vältimatud
2) Paljud on muutuste vastu

 • Tahate parandada ettevõtte tulemust aga kaotate väärtust protsesside keerukuses?
 • Kas Te olete väsinud rohketest protsessikaartidest või hoopis protsesse vajanud töö lihtsustamiseks?
 • Kas Teie ettevõttes mõõdetakse ostu-ja hanketulemusi ja tulemused panevad juhtidel silmad särama sama palju kui müügiedu puhul?  
 • Kas parendustele mõeldes on Teil puudunud aeg, vajadus, teadlikkus või valmidus?

Kõigile esitatud küsimustele annab vastuse koolitus „Mis tagab ostujuhtimise edukuse ja kuidas seda mõõta? “, mis keskendub lihtsatele ja praktilistele näidetele, kuidas ettevõttes ka kõige keerukamaid ostu- ja hankealaseid protsesse lihtsustada, kaardistada ning tulemusi mõõta.   


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda lahendusi protsesside, protseduuride ja juhendite lihtsustamisel ja kuidas vältida vigu ning muuta ostu-hanketöö väärtust lisavaks tööriistaks. Mis siis ikkagi on ostu- ja hankejuhtimise erinevus ning millised on erialased mõõdikud? Mida, kuna, kuidas ja kui tihti peaksime mõõtma?

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

 • oskab aidata ettevõttel luua uusi väärtusi läbi ostu-hanke tegevuste

 • oskab planeerida strateegilist, taktikalist ja operatiivset tööd
 • oskab koostada hanke- ja ostuprotsesside erinevaid tasandeid
 • oskab valida ja mõõta ostu- ja hanketöö tulemusmõõdikuid

Sihtrühm

Kõik, kes vajavad protsesside ümbermõtestamist ning lihtsustamist või täesti nullist alustamist (erinevate valdkondade ostu-, hanke-, lao-, logistika- ja tarneahelajuhid, tootmisjuhid; tööstus-, kaubandus- ja logistikaettevõtete juhtkond - tegevjuhid, arendusjuhid, finantsjuhid jpt).


Teemad

Kerttily Golubeva käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

 • edukus ja strateegia läbi tarneahela väärtuste
 • tulemusmõõdikud: miks, mida, kuidas, kui palju ja kui tihti mõõta
 • mis on ostmise ja hankimise erinevus ning valdkonna positsioneerimine ettevõtte strateegilisel tasandil
 • mis on protsess, protseduur ja juhend
 • kuidas siduda ettevõtte edukuse mõõdikud ostu- hankeprotsesside mõõdikutega

Koolituse täies mahus läbinud osalenule väljastatakse tõend. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 21. septembril 2021 kell 9.00–16.00.
(8 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
09.00–10.30 koolitus
10.30–10.45 paus
10.45–12.15 koolitus
12.15–12.45 paus
12.45–14.15 koolitus
14.15–14.30 paus
14.30–16.00 koolitus

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii saalis kui ka veebis! Saalikohtade arv on piiratud!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel saalis, veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Saalikoolitus
Öpiku Ärimaja A hoone, Valukoja 8-1, Tallinn. 

Palun sisenege Valukoja tänava poolsest uksest. Kasutage lifti A, ootame Teid 10. korrusel.
Transpordiviisid
Buss: 7, 15, 45, 49, 65 (peatused Lõõtsa, Valukoja)
Tramm: 4 (peatus Ülemiste Linnak)
Vaata sõiduplaane SIIN!
Parkimise info SIIN!

Veebiülekanne 
Reaalajas saalis toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Kerttily Golubeva 2021

Kerttily Golubeva, hanke- ja tarneahela juhtimise ekspert ning koolitaja

Kerttily Golubeva on hanke- ja tarneahela juhtimise ekspert ning koolitaja, TalTechi ja Tallinna Majanduskooli õppejõud, kes on töötanud ostu-, hanke ja tarneahela juhtimise valdkonna rahvusvahelistes ettevõtetes üle 23 aasta. Ta on õppinud Londonis ja omandanud rahvusvaheliselt tunnustatud CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply) kvalifikatsiooni. Aastatel 2000-2002 töötas Kerttily Golubeva Elcoteq insenerikeskuses materjali grupi koosseisus. Aastatel 2002-2007 tegeles hulgikaubanduses rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkide ostu ja hankealaste küsimustega ja koordineerides ning arendades tarneahelat. 2007-2017. aastatel töötas Ensto kontsernis hankejuhtina ning alates 2017. aasta novembrist Carlsberg Groupis, Baltikumi planeerimisjuhina. Kerttily Golubeva on õppinud finantsjuhtimist ja lõpetanud magistrantuuri organisatsioonikäitumises. 


Meetodid

Teoreetilised alused koos praktilise töö ja aruteluga.


Maksumus

Registreerides kuni 17. septembrini 2021 kehtib soodushind 199 € + km (238,80 €), hiljem tavahind 239 € + km (286,80 €). 
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 29 € + km (34,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee

 

Jaga

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.