Sisukord

VEEBIÜLEKANNE - Reovee väikepuhastite ehitamine ja ekspluatatsioon arvestades uuenenud veeseadust 3,2 TP

Registreeri koolitusele
Jaga

Koolitus toimub otseülekandena veebis! Kõigil, kes seminaril reaalajas osaleda ei saa, on võimalus seminaril salvestist 30 päeva jooksul Addenda e-Akadeemias järelvaadata! 

Registreerimisel koolitusele saadame Teie meilile lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne selle algust. Enne koolituse algust saadame Teile koolituse elektroonilised õppematerjalid. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie koolitajatele esitada reaalajas küsimusi. Elektroonilised õppematerjalid saadame enne koolituse algust!

Veebikuulaja boonus!
Otseülekanne salvestatakse ja veebis osaleja saab koolituse salvestise, mis on järelkuulatav 30 päeva jooksul alates koolituse toimumisest. Seminari järelkuulamine toimub Addenda OÜ e-õppe keskkonnas. Seminari salvestis on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on seminari vaatamine vastavalt kehtivale hinnale ning väljastame sellekohase koolitusarve. 


Eeltutvustus

Koolituse läbimisel väljastab Addenda OÜ tunnistuse, millel on märgitud 3,2 TP-d.


Eesmärk

Anname ülevaate 01.01.2020 jõustunud veealase seadusandluse muudatuste kohta.

Koolituse tulemusel teab osaleja: 

 • millised muutused tõi endaga kaasa 01.01.2020 jõustunud veeseadus;
 • mis on uut reovee oma- ja väikepuhastite asukoha valikul, projekteerimisel ja ehitamisel;
 • millega tuleb arvestada veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimisel üleujutatavatele aladele;
 • reovee puhastuslahenduste valimine arvestades põhjavee reostuskaitstust ja suubla
  seisundit.

Sihtrühm

Reoveepuhastite omanikud, omanikujärelevalve tegijad, reoveepuhastite ehitusega tööalaselt kokkupuutuvad spetsialistid, KOV ehitusspetsialistid, KOV keskkonnaspetsialistid ning veevärgi kanalisatsioonivete käitlusega kokkupuutuvad isikud.


Teemad

Mihkel Gross, Eesti Maaülikooli lektor käsitleb järgmisi teemasid:

Seadusandlus ja selle muudatuste arvestamine oma- ja väikepuhastite projekteerimisel, ehitamisel, ekspluatatsioonil ja hooldamisel
 • reovee puhastamine väikeasustuspiirkondades
 • reostuskoormus ja puhasti jõudlus
 • puhastite tööd mõjutavad tegurid
 • reoveepuhastite tüübid, millist puhastit valida
 • reovee käitlemine:
  mehaaniline eeltöötlus
  bioloogiline puhastus
  biogeenide ärastus
 • settekäitlus
 • puhastisisesed torustikud, arvutusnäited
 • puhasti töö jälgimine, juhtimine, kaugjuhtimine
 • reoveepuhasti hooldamine
 • puhasti uuendamine, ümberehitus
 • vead ja puudused väikepuhastite rajamisel

Aeg ja maht

Koolitus toimub 5. veebruaril 2021 kell 11.0014.15
(4 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
11.0012.30 koolitus 
12.3012.45 Kohvipaus
12.4514.15 koolitus


Toimumiskoht

Otseülekanne veebis! 
Koolitus toimub Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas. Saadame kõigile veebiseminari keskkonna kaudu osalejatele lingi, mille kaudu pääsete koolitusele 20 minutit enne algust. Koolitust saate jälgida tööl, kodus või mujal Teile sobivas kohas. Kanname üle koolitaja video- ja slaidipilti ning sarnaselt tavapärasele klassikoolitusele saate Teie esitada koolitajatele küsimusi. Elektroonilised õppematerjalid saadame enne koolituse algust!

Kõigil, kes seminaril reaalajas osaleda ei saa, on võimalus seminaril salvestist 30 päeva jooksul Addenda e-Akadeemias järelvaadata! 


Koolitajad

Mihkel Gross, Eesti Maaülikooli lektor


Meetodid

Loeng, diskussioon, praktilised näited.


Maksumus

Registreerides kuni 25. jaanuarini 2021 kehtib soodushind 149 € + km (178,80 €), hiljem tavahind 179 € + km (214,80 €).

Kõigil, kes seminari reaalajas jälgida ei saa, on võimalus soetada seminari soodushinna eest seminari 30- päevane järelvaatamise võimalus. Kõik, kes läbivad seminari järelvaatamise, saavad samuti tõendid koolituse läbimise kohta!

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit ja veebikuulaja boonust  koolituse salvestise 30 päevast kuulamisõigust.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame kinnituse ja koolitusarve. Addenda OÜ väljastab e-arve kohuslastele seadusega vastava arve 24 tunni jooksul e-arvete keskkonda.

 


Loobumine

Koolituse loobumisel palun teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - Kristina Paal 113x150

Kristina Paal
tel +372 5566 2741
kristina.paal@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 - tellija maksekohustus

Sel korral käsitleme Ehituse töövõtulepingute üldtingimuste (ETÜ 2013) regulatsioone, mis käsitlevad tellijapoolse maksekohustuse tekkimist ja selle rikkumist. Valdavalt akteeritakse ehitustöid igakuiselt vaheaktidega/rahaliste aktidega ning vastavalt teostatud töö proportsioonile esitab töövõtja ka tellijale arve. Juhul, kui tasumine on aga kokku lepitud maksegraafiku ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.