Sisukord

Kriisikommunikatsiooni ohukohad, juhi ja kõneisiku roll kriisiolukorras (veeb)

Registreeri koolitusele
Jaga

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI E-ÕPPES!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eeltutvustus

Hästi korraldatud kriisikommunikatsioon aitab kaasa kriisiolukorra lahendamisele. Olete lahkesti palutud osalema veebikoolitusel, kus anname baasteadmised ja praktilised soovitused, kuidas kriisiolukordades operatiivselt toimida ning kuidas oskuslik kommunikatsioon aitab kriise maandada. Koolitusel käsitleme nii kriisideks valmistumist kui ka kriiside ajal käitumist. Milline on kõneisiku roll, kuidas suhelda meediaga kriiside ajal ning millised on ohud kriisikommunikatsioonis. Toome Teile näiteid elust meie ümber, kus koolitaja Illari Lään on nõustanud ja aidanud õnnetuse lahendamist kommunikatsioonitöö abil. 


Eesmärk

Juhtidel on kriiside lahendamisel alati suur vastutus. Juht peab korraldama kriisi sisulise lahendamise, meeskonnatöö ning samal ajal olema ka kõneisikuks. Koolitus annab praktilisi soovitusi, kuidas need rollid omavahel ühendada.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, kuidas ette valmistada kriiskommunikatsiooni ja millised on juhi ja kõneisiku roll kriisiolukorras
  • teab, kuidas kasutada meediat ja sotsiaalmeediat kriisikommunikatsioonis
  • tunneb ohukohti kriisikommunikatsioonis

Sihtrühm

Ettevõtete ja asutuste juhid, assistendid, infojuhid ja teised isikud, kes vastutavad kriisikommunikatsiooni eest. 


Teemad

Illari Lään käsitleb veebikoolitusel järgmisi teemasid:

  • kriisikommunikatsiooni tähendus ja etapid
  • kuidas valmistuda kriisikommunikatsioonis
  •  juhi roll kriisijuhina ning kõneisikuna
  • meedia ning sotsiaalmeedia kasutamine kriisiolukorras
  • ohukohad kriisikommunikatsioonis

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 15. detsembril 2021 kell 09.00–10.30.
(2 akadeemilist tundi)

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne 
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Illari Lään

Illari Lään on meedia- ja kommunikatsioonivaldkonnaga olnud seotud üle 25 aasta, sh viimased 18 aastat turunduse ja kommunikatsiooni või organisatsiooni juhtimisega seotud ametikohtadel. Erialane teadusmagistri kraad on Illaril Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni instituudist. Kommunikatsiooniteemade koolitamise kogemust on tal üle 16 aasta, sh on ta nõustanud mitmeid Eesti avaliku ja erasektori asutusi kommunikatsioonitöö paremaks korraldamiseks.

Illari on osalenud mitmete Eestis juhtunud õnnetuste kriisikommunikatsiooni töös, kus on läbi kommunikatsioonitegevuste aidanud maandada kriisi tagajärgi (nt Haapsalu lastekodu põleng, Laagna lasteaia juhtum jt). Lisaks on Illari Lään mitmete avaliku sektori kommunikatsiooni käsiraamatute autor, sh „Riigi äriühingu ja sihtasutuse nõukogu liikme käsiraamatu“ kommunikatsiooni peatüki autor (Rahandusministeerium, 2017 https://www.rahandusministeerium.ee/sites/default/files/nk_liikme_kasiraamat_22122017.pdf).


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Registreerides kuni 8. detsembrini 2021 kehtib soodushind 65 € + km (78,00 €), hiljem tavahind 79 € + km (94,80 €).
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 14 € + km (16,80 €). 

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

 

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 5804 3270
helen.tammesalu@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.