Sisukord

24/7 Veebiseminar - Koroonajuhtum töökohal - isikuandmete töötlemine koroonakriisi ajal. Koolitaja: Kristina Viznovitš

Registreeri koolitusele
Jaga


Pildid / - 2020_05_27_JUHT


Eeltutvustus

Veebiseminar on salvestatud 25. novembril 2020.

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolituse salvestust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.
Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Exploreri brauserit keskkond ei toeta).

NB! Veebiseminari läbimisel väljastab Addenda OÜ tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on veebiseminari läbimine täies mahus ning arve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada veebiseminari läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Eesmärk

Koroonajuhtum töökohal  - see toob kaasa hulga hirmunud mõtteid ja paanilisi küsimusi, võimalik on ka meedia kõrgendatud tähelepanu. Milliseid isiku- ja terviseandmeid võib organisatsioon avaldada, kui on teada, et uudis levib kulutulena üle Eesti? Mida peaksid ja tohivad teada saada kolleegid organisatsioonissiseselt ning millist infot jagada klientidele? Milliseid tervise- jm isikuandmeid võib/ peab jagama võimalike COVID-19 kokkupuudet omanud isiku ja tema lähedastega? Kelle suhtes ja milliste andmete ulatuses kehtib täiendav teavitamiskohustus?

Õpiväljunditena veebiseminari läbinu:

 • kuidas töödelda personali terviseandmeid koroonakriisi ajal

Sihtrühm

Organisatsiooni juhid, personalijuhid, andmekaitsespetsialistid ning spetsialistud ja teised valdkonnaga kokkupuudet omavad isikud.


Teemad

Advokaat Kristina Viznovitš käsitleb veebiseminaril järgmisi teemasid:

 • mis on isikuandmed
 • mis on eriliiki isikuandmed
 • mis on isikuandmete töötlemine
 • millised on isikuandmete töötlemise alused ja põhimõtted
 • kas ja kuidas töödelda personali ehk töötaja eriliiki isikuandmeid
 • milliseid tervise- jm isikuandmeid võib jagada organisatsioonisiseselt
 • kas töötajal on kohustus teavitada tööandjat COVID-19 jt nakkushaiguste diagnoosist
 • kas teavitamiskohustus kehtib kokkupuudet omanud klientide suhtes
 • milliseid tervise- jm isikuandmeid võib/ peab jagama võimalike COVID-19 kokkupuudet omanud töötaja ja temaga lähedalt kokku puutunud kolleegide ning klientidega
 • meedia tähelepanu ning isikuandmete kaitse 

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda e-akadeemias.
(1 astronoomiline tund)


Koolitajad

 

Pildid / - Kristina Viznovits

 

KRISTINA VIZNOVITŠ, ADVOKAADIBÜROO LMP ADVOKAAT

Kristina tegutseb õiguslike probleemide lahendamisel mitmes valdkonnas, eelkõige andmekaitse, EL ja rahvusvahelise õiguse ja intellektuaalse omandi valdkondades.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!
Kõik Addenda 24/7 veebikoolitused leiate SIIT


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt väljastab Addenda OÜ arve 24 tunni jooksul, e-arve saajad saavad seadusega vastava arve e-arvete keskkonda.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee
 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - ETÜ 2013 kasutusvalmidused

Ehituse praktikas on küllaltki sügavalt juurdunud põhilise ja lõpliku kasutusvalmiduse mõisted. Samas ei tulene neid termineid ühestki seadusest. Ehituse töövõtulepingute üldtingimustes (ETÜ 2013) siiski mõlemaid termineid käsitletakse ning nendega on seotud ka mõningad kohustused. Seepärast vaatleme seekord täpsemalt, mis on põhiline ja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.