Sisukord

Ehituse- ja arhitektuurialane õppereis - PERUU

Registreeri koolitusele
Jaga

Pildid / - 2017_Peru


Eeltutvustus

Peruu on paljude meie klientide soovitud sihtkohaks olnud juba mitmeid aastaid ja nüüd on meil võimalus koos see soov ellu viia! Peruu reis saab olema täis nii uusi kogemusi, tutvumisi sealsete ehitajate- ja arhitektidega, individuaalseid ja meeskondlikke seiklusi ning katsumusi.
Ehitajatele on huvitav näha, kuidas Machu Picchu konstruktsioonide ehitamisel kasutati "ashlari" tehnikat, kus kivid pandi kokku ilma seguta, et isegi nõel ei lähe kahe kivi vahele. Lisaks Machu Picchu'le on Peruus mitmeid teisi ehitusala imesid, mille üle tänaseni teadlased pead murravad, et kuidas see oli võimalik?
Ehitusvaldkonnas hetkel suurim käimasolev transpordiprojekt on Lima metroosüsteemi ehitamine. Ehitus algas 2015. aasta mais ja eeldatav lõpp on 2019. aasta keskpaigaks. Oma suuruse, keerukuse ja kulude tõttu eeldatakse, et metrooliinil on positiivne mõju ehitussektorile. Limas on väga põnevaid hooneid ja arendusi, millest üks on maailmas vägagi huvitav Machu Picchu tänapäevalik hoone lahendus. Tähelepanu on saanud Lima UTECi treppide tõusud ja rippuvad kõnniteed, mis on teeninud RIBA rahvusvahelise auhinna. 


Sihtrühm

Ehitusettevõtete juhid, insenerid, arhitektid, projekteerijad, kvaliteedijuhid ehitajad, projekti- ja objektijuhid.


Teemad

KAVA

22. jaanuar 2018
Kohtumine lennujaamas kell 06:00 hommikul väljuvate lendude tabloo all.
1  BT 621 G 22JAN 1 TLLAMS HK16         07.25 - 09.00    *1A/E*
2  KL 743 N 22JAN 1 AMSLIM HK16         12.35 - 19.15     *1A/E*

Saabudes Limasse on transfeer hotelli Casa Andina Premium Miraflores (www.casa-andina.com).
21.00 Ühine õhtusöök hotellis.

23. jaanuar 2018
LIMA
07.30 - 09.00 Hommikusöök hotellis.
09.30 Kohtumine hotelli fuajees. Sõidame tutvuma ajaloolise Lima kesklinnaga, vaatame linna vanemat arhitektuuri ja kaasaegsed linnaosi. Vaatamist väärivad peaväljak ja valitsuse palee.
Seejärel külastame Aliaga ala, mis on Ameerika kõige paremini säilinud kolooniapiirkond, mis hõivati alates 1535. aastast. Külastame kolumniaalse arhitektuuri meistriteose Saint-Francis'i kloostrit, mis on üks vanimaid Limas. Seejärel külastame San Isidro piirkonda, et tutvuda San Isidro linna elamurajoonis asuva Huallamarca templiga. Lisaks vaatame veel elamurajooni San Isidro ja Miraflores. Päeva lõpetame Green Coast rannikul, et nautida suurepärast vaadet Vaikse ookeanile ja kohalikele randadele.
Lõuna (hinnas).
Kohtumised ehitusettevõtetega ja objektide külastused.
Vaba aeg.
Ööbimine hotellis Casa Andina Premium Miraflores.

24. jaanuar 2018
LIMA – PARACAS – NAZCA LINES & BUGGIES
07.30 - 09.00 Hommikusöök hotellis.
09.00 Väljasõit Paracasesse.
Reisi alustame Paracasest, mis asub kolme tunni sõidu kaugusel Limast lõuna pool.  Paracas on erakordne koht mitmekülgsete atraktsioonide tõttu. See on loomulik looduskaitseala, kus valitsevad ilusad geoloogilised koosseisud, muljetavaldav loomastik ja Inca kultuuri eelkäijad. Linna saabudes ootab meid ees lend üle Nazca kõrbe. Nazca on väike linn, mis võib kaardil tähelepanuta jääda, kui seal ei oleks maastikul kujundatud müstilisi jooniseid, mis on teinud selle koha maailmakuulsaks. Suuremad pildid, mis kujutavad ahvi, ämblikku ja erinevaid geomeetrilisi kujutisi on taevast selgelt nähtavad. Juba aastaid on teadlaste tähelepanu juhitud Nazcale, kuid ka nende poolt on mitmed sealsed saladused jäänud tänaseni lahendamata. Ehk leiame meie neile lehandused?
Edasi liigume Paracase hotelli ja sealt edasi sõit kõrbesse, et nautida päikeseloojangut. Kõrbes ootab meid ees kerge õhtusöök ning muusika. Peale päikeseloojangut sõidame tagasi hotelli ja peale seda on vaba aeg.
Hotell La Hacienda Bahia De Paracas.

25. jaanuar 2018
PARACAS – BALLESTAS ISLAND
07.30 - 09.00 Hommikusöök.
Alustame oma reisi varahommikul Paracase mäe poole, et purjetada Ballestase saarteni, kus elab väga palju erinevaid looma- ja linnuliike. Seejärel lähme Paracase rahvusreservi, mis on erakordne koht selle mitmekülgsete vaatamisväärsuste tõttu. See on looduskaitseala, mis avaldab muljet geoloogiliselt koos imepärase rannaalaga. Siin on sajandeid tagasi olnud Inca kultuuri eelkäijad, kes olid edukalt oma ühiskonna rajanud ebasoodsatesse tingimustesse kõrbesse.
Lõuna (hinnas).
Peale seda liigume hotell La Hacienda Bahia De Paracas.

26. jaanuar 2018
PARACAS - LIMA
07.30 - 10.00 Hommikusöök hotellis.
Peale hommikusööki sõidame tagasi Limasse ja külastame ehitusobjekte ja vaatame arhitektuuri Limas. Kohtumiste ja objektide külastuse kohta lisame infot jooksvalt. Plaanis on külastada metroo ehitust Limas.
Lõuna (hinnas).
Vaba aeg ja õhtusöök omal käel.
Hotell Casa Andina Premium Miraflores.

27. jaanuar 2018
LIMA – CUSCO – CITY TOUR 
07.00 - 08.00 Hommikusöök hotellis.
Peale hommikusööki transfeer lennujaama, et lennata Cusco'sse. Saabumisel transfeer hotelli.
Tuur algab Sacsayhuaman'st, ühest mõistatuslikumast kohtast Inkade kultuuris, see koht on UNESCO nimistus, ehitatud 15. sajandil. See on tohtutu suurtest kividest laotud ehitis, mille kivide kohale tometamine on tänaseni müsteerium. Lisaks külastame San Blas'i, Plaza de Armas'it, käsitööliste tänavat, katedraali, Plaza de Armas'st jne. Reis lõpeb Coricancha'ga, mida tuntakse ka kui "Püha templit" (või Quri Kancha "Kuldset templit"), mis ehitati 1438-1572.
Transfeer hotelli ja sealt edasi transfeer gala õhtusöögile (hinnas).
Peale õhtsööki transfeer hotelli Casa Andina Premium Cusco.

28. jaanuar 2018
URUBAMBA – HUILLOC – CHINCHERO & OLLANTAYTAMBO
07.00 - 09.00 Hommikusöök hotellis.
Peale hommikusööki sõidame Huilloci'sse, kust tutvume selle kogukonna tavade ja igapäevase eluga.
Lõuna (hinnas).
Peale lõunat tutvume Chinchero linnaga, mis oli Inka impeeriumi ajal üks tähtsamaid linnu. Külastame kohalikku turgu, Ollantaytambo parki jne. Ollantaytambo on tüüpiline näide selliste linnade planeerimisest, kelle elanikud elavad endiselt vastavalt oma vanadele traditsioonidele. Pachacútec (1438-1471) vallutas linna, hävitas selle täielikult ja ehitas uue.
Õhtul vaba aeg.
Hotell Casa Andina Premium Valle Sagrado.

29. jaanuar 2018
CUSCO – MACHU PICCHU - CUSCO
Varajane hommikusöök.
Peale hommikusööki läheme rongijaama, et sõita matkamise lähtepunkti. Pärast Urubamba jõe rippsildade ületamist külastame Chachabamba arheoloogilist ala. Matkame ülespoole ja jõuame 2700 m kõrgusele Wiñayhuayna'le, suurepärasele arheoloogilisele alale. Pärast lõunapausi jätkame ühe tunnise matkamisega "Inti Punku" ("Päikese värav")  juurde 2730 m kõrgusele, kust saame oma esimese dramaatilise ja muljetavaldava vaate Machu Picchust. Pärast liigume kõrvaliste radade kaudu Cuscosse hotelli.
Hotell Casa Andina Premium Cusco.

30. jaanuar 2018
CUSCO – PUNO 
07.00 - 09.00 Hommikusöök.
Jätkame reisi Puno poole, peatume teel põnevates kohtades ja tutvume ümbruskonnaga.
Puno on sadama linn üle 3800 meetri kõrgisel Titicaca järve kaldal, Peruu Altiplano rannikul. Puno on maaliline mäestikuline linn, kust avaneb vaade Titicaca järvele. Sealseid üks suuremaid vaatamisväärsusi on Uros'e paisuala. Tema lähedus Boliivia piirile tähendab, et see on regulaarne peatus Lõuna-Ameerika turistidele.
Teel lõunatame koos.
Õhtuks jõuame Punosse hotelli Casa Andina Premium Puno.

31. jaanuar 2018
PUNO – UROS & TAQUILE ISLAND 
07.00 - 09.00 Hommikusöök.
Peale hommikusööki lähme Puno järve sadamasse ja liigume laevaga Urosi ujuvsaartele. Uros'ed on üks esivanemate kogukond, mis elab järvedele ehitatud kunstlikel saartel. Majad on ehitatud totora'st, mis on mitmeaastane, kuni 4 meetri kõrguseks kasvav, veetaim. Edasi reisime Taquile saarele. Erinevalt teistest saartest, räägivad selle saare elanikud Quechua keelt. Sellest Inka impeeriumi osast ja sügava kultuuri jäljedest kuuleme saarel, sööme koos lõunat ning saabume Puna sadamasse tagasi.
Hotell Casa Andina Premium Puno.

1. veebruar 2018
PUNO – CUSCO
07.00 - 09.00 Hommikusöök.
Lendame Punost Cusco'sse, lennuaeg ja muud päeva tegevused on lahtised, lisame kavasse jooksvalt.
Ööbime hotellis Casa Andina Premium Cusco.

2. veebruar 2018
CUSCO - PUERTO MALDONADO
07.00 - 09.00 Hommikusöök hotellis.
Peale hommikusööki lendame lõuna-džungli pealinna Puerto Maldonado'sse, kus meid ootab kanuudega reis mööda Madre de Dios'e jõge kuni Inkaterra Hacienda Concepciónini. Naudime kohalikku naturaalset lõunasööki. Pärast lõunat lähme jalutuskäigule läbi Concepcion Trailide, loodusradadel avastame ja õpime vihmametsade tarkusi. Hämarikus liigume suurema Twilight'i paadiga mööda jõge Madre de Dios, tutvume ökosüsteemi, Amazonase helide, ööloomade käitumise ja lõunapoolsete tähtkujudega. 
Õhtul saame nautida õhtusööki Casa Grande söögitoas.
Ööbimine Puerto Maldonado lodges.

3. veebruar 2018
PUERTO MALDONADO
07.00 - 09.00 Hommikusöök.
Edasine teekond viib meid Tambopata rahvusreservi  SANDOVAL'i järve suunas. Saame teada, miks Madre de Dios't kutsutakse Peruu bioloogilise mitmekesisuse pealinnaks. Peale lõunat ja väikest puhkust suundume rajale INKATERRA CANOPY WALKWAY & ANACONDA WALK, võtame ette 20-minutilise sõidu mootorkanuuga Inkaterra Canopy keskusesse, kust saame teada selle ehitusest ja ITA-Inkaterra Asociación (NGO) kaitseprojektidest. Läheme üles 98-meetrisest tornist ja läbime 7 rippuvat silda. Naudime hingekosutavaid vaateid ja saame võimaluse näha väga erinevaid loomi ning linde. Öisel RAINFOREST BY NIGHT ekskursioonil valmistume seikluseks läbi Amazonase vihmametsa, kus meil on võimalus arendada meie kohanemisvõimekust. Nagu teadus ütleb - kohanemisvõime on kõrge intelligentsi näitaja. Kuulame ööelu elava looduse helisid, lõpetame oma päeva meeldiva õhtusöögiga.
Ööbimine Puerto Maldonado lodges.

4. veebruar 2018
PUERTO MALDONADO – LIMA 
Pärast hommikusööki sõidame tagasi Puerto Maldonado. Võimalus külastada Butterfly maja ning valmistume lennuks Limasse, kus edasi lendame juba koju tagasi. Limasse lennu aegade kohta lisame täpsustavat informatsiooni.
Edasilend Tallinnasse on kell 21:05, lennujaamas peame olema 19:00.

3  KL 744 N 04FEB 7 LIMAMS HK16         21.05 - 15.25+1 *1A/E*
4  BT 620 G 05FEB 1 AMSRIX HK16         18.55 - 22.10     *1A/E*
5  BT 361 G 05FEB 1 RIXTLL HK16          23.10 - 23.59      *1A/E*


Aeg ja maht

22. jaanuar 2018 - 5. veebruar 2018.

 


Toimumiskoht

Peruu, Lõuna-Ameerika.


Maksumus

Koolitusreisi eest väljastame Teile kolm arvet:

 • Lennupiletid Tallinn-Amsterdam-Lima-Amsterdam-Riia-Tallinn 1030 €, siselennud ja transfeerid sihtkohtadesse 990 €, kokku 2020 € (ei lisandu km).
 • Majutusteenus 1115 € (ei lisandu km).
 • Koolitusreisi teenus 1695 €, millele lisandub km 20%, kokku koos 20% km-ga 2034 €,

Lennuteenuse eest on vastutavaks Wris AS. Majutusteenuse eest vastutavad hotellid vastavalt lepingule ning koolitusteenuse eest Addenda OÜ.


Maksumus sisaldab

 • Lennupiletid: Tallinn-Amsterdam-Lima-Amsterdam-Riia-Tallinn, siselennud ja transfeerid sihtkohtadesse.
 • Ööbimine hotellides vastavalt kavas välja toodud hotellides kaheses toas.
 • Hommikusöögid, 9 lõunasööki ja 8 õhtusööki (lisame jooksvalt kavasse, et mis päevadel on mõistlik koos korraldada lõuna- ja õhtusööke).
 • Kohtumisi, objektide külastusi ja aktiivtegevusi vastavalt kavas välja toodud sihtkohtades.
 • Pileteid kavas näidatud sihtkohtadesse.
 • Eesti grupijuhi teenust.
 • Inglise keelset giiditeenust kogu reisi vältel.

NB! Kavas võib ette tulla muudatusi, mis muudavad reisi mugavamaks reisija jaoks.
Kava muudatuste osas toimub osalejate lisateavitamine 2 nädalat enne reisi algust.

Lisatasu eest

 • Tervise- ja reisitõrke kindlustus (palun kontrollida üle krediitkaartidega kehtivad kindlustustingimused)
 • Äriklassi lennupilet vabade kohtade olemasolul (võtame pakkumise Wris ASilt).
 • Ühest tuba on võimalik tellida ja saadame pakkumise vabade kohtade olemasolul, Peruu on samal ajal väga atraktiivne sihtkoht.

Tasumine

Koheselt peale registreerimist esitatakse lennupileti arve ja selle tasumine kinnitab koha/d õppereisil.
Ülejäänud arved esitatakse novembris ja detsembris ning tasumine toimub arvel näidatud tasumise tähtaegade järgi.


Loobumine

Õppereisist loobumisel kuni 30 päeva enne reisi toimumist kuulub tasumisele 100% reisi maksumusest, 60 päeva enne reisi toimumist kuulub tasumisele 50% reisi maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Virve Roosimägi v
Virve Roosimägi
+372 51 41 296; +34 670 312 031
virve.roosimagi@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu lõpetamine katseajal

Töölepingu seaduse (TLS) § 86 lõikest 1 tuleneb tööandjale õigus töölepingu lõpetamiseks katseajal. TLS § 6 lg 1 kohaselt on katseaja eesmärgiks hinnata, kas töötaja tervis, teadmised, oskused, võimed ja isikuomadused vastavad tasemele, mida nõutakse töö tegemisel. TLS § 86 lõike 4 kohaselt ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu