Sisukord

E-õpe

Oleme väljatöötanud täienduskoolitusele sobivas formaadis e-õppe keskkonna, mille kasutamine on meie klientide sõnul lihtne ja mugav.
Meie e-keskkonnas www.trainingweb.eu on võimalik kursusi kuulata ja vaadata, materjale üles- ja allalaadida, kodutöid saata, teste teha, foorumis arvamust avaldada ja palju muud, mis iseseisvaks õppeks oluline on. E-keskkonnas on võimalik õppida Addenda poolt väljatöötatud kursustel, samas on keskkonna kasutajateks ka meie aktiivsed kliendid, kes oma organisatsioonisiseseid koolitusi selle metoodika abil läbi viivad.

Serveriruumi veel jagub!
Kui oled innovaatiline ja soovid oma kaastöötajatele õpetust jagada elektroonilisi kanaleid pidi, siis tutvu meie demoversiooniga ja võta ühendust.

Pildid / - Virve_Roosimägi 113x150

Virve Roosimägi, Addenda OÜ tegevjuht
tel 670 66 06; 5141 296
Virve.roosimagi@addenda.ee

Veebiseminarid Euroopa Liidu veemajanduse regulatsiooni teemal

   Addenda OÜ viib Välisministeeriumi arengu- ja humanitaarabi vahendite toel ellu projekti "Reovee käitluse ja veemajandustaristu tehnoloogiliste ja tehniliste lahenduse väljatöötamine Valgevene ettevõtetele".Projekti raames toimus 15 veebiseminari, mille raames käsitleti EL veemajanduspoliitikat, seadusandlust, standardeid. Samuti oli vaatluse all Eesti reovee käitluse ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu