Sisukord

Töötukassa koolituskaardiga saab osaleda kuni 2500 eurot maksvatel koolitustel

Alates esimesest augustist on võimalik osaleda Töötukassa koolituskaardiga kuni 2500 eurot maksvatel koolitustel.

 „Koolituse võimaldamise esimene tingimus on, et see oleks põhjendatud ning aitaks inimese tööle saamisele kaasa,“ selgitas Eesti Töötukassa tööturukoolituse teenuse juht Karin Andre.

Kui töötukassa konsultandiga on koolitusvajadus kokku lepitud, saab töötu valida koolituse töötukassa poolt kinnitatud koolitajate pakutavate kursuste hulgast.

Töötukassa tasub koolituskaardi raames kuni 2500 eurot (käibemaksuga) maksva koolituse eest (kuni 31.07.2011 oli koolituskaardi piirmäär 959 eurot) . Kui koolitus on kallim, tasub 2500 eurot ületava summa koolitajale töötu ise. Täpsem informatsioon SIIT

Addendal on hea meel teatad, et meie ettevõte on Töötukassa poolt kinnitatud koolituse pakkujate nimekirjas.

Lisaks teistele koolitusplaanis olevatele koolitustele pakume omalt poolt välja järgmised finatsalaseid koolitused:

Finantsplaneerimine – mõeldud finantsjuhtidele ja pearaamatupidajatele, kuid sobib väga hästi ka näiteks alustavale ettevõtjale või väikeettevõtte juhtidele. Koolitusel saab teada, mida tuleb tähele panna pikaajalise finantsplaani koostamisel ja praktilise tööna koostatakse lühiajaline finantsplaan.

Lisainfo: http://www.addenda.ee/finantsplaneerimine

Projektide finantsjuhtimine struktuuritoetuste kasutamisel (2 päeva) – see on suunatud nii EL struktuurfondidesse projektide kirjutajatele kui projektijuhtidele ja raamatupidajatele. Koolituselt saab teadmisi projektide eelarve koostamise kohta, kulude planeerimise kohta, projekti raamatupidamise kajastamisest ettevõtte raamatupidamises ja palju teistest väga vajalikest teemadest!

Lisainfo: http://www.addenda.ee/projektide-finantsjuhtimine-struktuuritoetuste-kasutamisel

Praktiline finantsalanüüs – koolituse sihtrühmaks on finantsjuhid, finantsanalüütikud, pearaamatupidajad ja väikeettevõtete juhid. Koolituse raames tehakse läbi praktiline finantsanalüüs reaalselt toimiva ettevõtte aruande põhjal.

Lisainfo: http://www.addenda.ee/finantsplaneerimine

Esesearenduseks on suurepärane võimalus osaleda koolitussarjas Arvutikirja kursus - kümnesõrme pimesüsteem. 

Arvutikiri tagab efektiivse ajakasutuse!
Järjest suurem osa meie igapäevastest tööülesannetest ja suhtlemine laiemalt hõlmab digitaalset suhtlemist. Kümne sõrmega trükkimine annab arvutikasutajale märkimisväärse eelise efektiivseks aja kasutamiseks.

Lisainfo: http://www.addenda.ee/arvutikirja-kursus

Koolituskalendis saate avada lingil: http://www.addenda.ee/koolitused

Brit Peterson
arendusjuht ja koolitaja
brit.peterson@addenda.ee
16.09.2011 13:50

Vandeadvokaat Annika Vait - Valitsus kehtestas koroonaviiruse leviku tõkestamiseks uued piirangud

Vabariigi Valitsuse 12.11.2020. a korraldusega kehtestati Eestis uued piirangud COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks. Üldistatuna tuleb uute piirangutena järgida ja täita alljärgnevat. Kaupluse müügisaalides ja kaubandusettevõtetes tuleb järgida 2+2 reeglit – liikudes maksimaalselt kahekesi ja hoides teistest vähemalt 2-meetrilist vahemaad. Erandiks on perekonnad ning ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.