Sisukord

BIMi rakendamine – kuidas mudelid ehitusprotsessis enda kasuks tööle panna? 2,6 TP (veeb)

Registreeri koolitusele
Jaga

KOOLITUS TOIMUB NII VEEBIS KUI E-ÕPPES!

Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi.

E-õpe
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Eeltutvustus

Kõik räägivad BIMist ja mudelite kasutamisest ehituses ning osades projektides on see juba nõutav eeltingimus, aga Sina oled seni otsustanud truuks jääda oma tavapärasele protsessile? Nüüd on viimane aeg oma konkurentsivõimet tõsta!

BIM ehk ehitusinfo modelleerimine on kaasaegne ehituses kasutatav meetod, mis seob ehitatava hoone ühtsesse 3D keskkonda ning võimaldab selle baasil erinevatel osapooltel ühtse meeskonnana tegutseda alates hoone planeerimisest ja projekteerimisest kuni ehituse ning halduseni välja.

Mudelprojekteerimisel on potentsiaali luua väärtust igas ehitise elukaare etapis, aga kõige suurem kasu on sellel siis, kui erinevad osapooled seda enda kasuks tööle oskavad panna – seetõttu on väga oluline, et BIMi teadlikkus ning baasoskused on kõigil osapooltel olemas. Oskuslik mudelite käsitlemine aitab parandada koostööd projekteerimise ning ehituse ajal ning võimaldab muuta mitmed tööprotsessid efektiivsemaks


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda ülevaade mudelprojekteerimisest ning selle rakendusvõimalustest läbi praktiliste näidete. Koolituselt saab ülevaate kuidas on BIM viimastel aastatel Eestis arenenud, milline on olukord täna ning kuhu liigume lähitulevikus. Koolitus keskendub peamiselt hoonete valdkonnale.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • teab, mis on BIM ning oskab leida praktilisi kasutusvõimalusi oma igapäeva töös
  • mõistab, milline on tänane mudelprojekteerimise seis Eestis ning millised on lähiaastate trendid
  • saab aru, mida tähendab IFC formaat ning on kursis kõige olulisemate tarkvaradega
  • oskab defineerida kõige olulisemad otsusekohad ehitusprotsessis, et BIMist maksimaalset kasu saada

Sihtrühm

Ehitusvaldkonna spetsialistid, kellel puudub tänaseks suurem kogemus BIM projektidega.
Ehitusjuhid (projektijuhid, objektijuhid); eelarvestajad; projekteerimise projektijuhid; ehituse tellijad; omanikujärelevalve teostajad; alltöövõtu firmade projektijuhid


Teemad

Miina Karafin käsitleb koolitusel järgnevaid teemasid:

  • mis on BIM ja millised on selle kasutusvõimalused praktikas
  • BIM-alased arengusuunad Eestis lähitulevikus
  • millised on kõige olulisemad tarkvarad; mis on IFC formaat?
  • kõige olulisemad õppetunnid, et BIM projekt õnnestuks

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 2,6 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.


Aeg ja maht

Koolitus toimub 16. detsembril 2021 kell 09.00–12.15.
(4 akadeemilist tundi)

Koolituse ajakava:
09.00–10.30 koolitus
10.30–10.45 paus
10.45–12.15 koolitus

Juhul, kui Te koolitusel reaalajas osaleda ei saa, on võimalus koolitus läbida Addenda e-akadeemias. Palun tehke valik koolitusele registreerumisel.


Toimumiskoht

Koolitus toimub nii veebis kui e-õppes!
Registreerumisel koolitusele palun valige, kas osalete koolitusel veebiülekande vahendusel reaalajas või e-õppena Addenda e-akadeemias. 

Veebiülekanne 
Reaalajas toimuva koolituse ülekanne, mida veebiosaleja jälgib oma töökohal, kodus või mõnes teises sobivas kohas. Veebiülekande käigus toome Teieni koolitaja video- ja slaidipildi. Ligipääsu veebiülekandele saadame Teile koos koolituse meeldetuletusega 24 tundi enne koolituse toimumist.

E-õpe 
Salvestame koolituse ja saadame Teile 3 tööpäeva jooksul alates koolituse toimumisest ligipääsu Addenda e-akadeemiasse, kus koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul Teile sobival ajal ja kohas. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

Pildid / - Miina Karafin 2020

Miina Karafin, Nordecon AS äritehnoloogia juht

Miina Karafin on Nordecon AS äritehnoloogia juht, kelle igapäeva tööks on BIMi ja teiste digitaalehituse lahenduste rakendamine nii ettevalmistuse kui ka platsimeeskondade seas. Miina Karafin puutub igapäevaselt kokku nii tellijate soovide ja nõuete kui ka projekteerijate oskustega, mis annavad hea ülevaate turutendentsidest.

Pärast TTÜ ehitusteaduskonna lõpetamist veetis Miina Karafin aasta Ameerikas, ehitusettevõttes Skanska, kus tal oli ainulaadne võimalus õppida oma ala parimatelt spetsialistidelt. Miina Karafin on BIMsummit Estonia konverentsi peakorraldaja ning Digitaalehituse klastri juhatuse liige, keskendudes BIM kompetentside kasvule Eestis.


Meetodid

Loeng ning diskussioon. Osalejad on julgustatud esitama küsimusi, et leida lahendused oma igapäevaprobleemidele.


Maksumus

Registreerides kuni 2. detsembrini 2021 kehtib soodushind 149 € + km (178,80 €), hiljem tavahind 179 € + km (214,80 €). 
Teil on võimalus osta 30-päevane koolituse täiendav järelvaatamine hinnaga 29 € + km (34,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit. 


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palun teatage kirjalikult vähemalt 3 tööpäeva enne koolituse toimumist. Hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.

 


Lisainfo

Pildid / - 2014 Diana Nõmmik v 

Diana Nõmmik
+372 5809 1404
+372 520 6347
diana.nommik@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

STARTERminsk

  Hello, entrepreneurial student! You do not have an idea? You do not have a team? But you would very much like to learn everything about starting a team and developing the idea? This is for you!   Come and join the STARTERminsk business idea development program!   The program designed by six Estonian universities will help you with all the basic entrepreneurship skills (business development, service design/product ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.