Sisukord

24/7 Veebiseminar - 5 kuud alates GDPRi jõustumisest. Koolitajad: Allan Kubu ja Maili Torma

Jaga

 

Pildid / - 24_7

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud veebiseminari täpselt siis, kui Teile see sobib!
Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning kinnituskirja, kust leiate ligipääsu veebiseminari keskkonda. Materjalid saate alla laadida ning seminari salvestust kuulata/vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.


Eeltutvustus

Isikuandmete kaitse üldmäärus on kehtinud 5 kuud – millised on olnud muudatused praktikas ning peamised rakendusprobleemid? Kui palju on esitatud kaebusi Andmekaitse Inspektsioonile? Kellel on kohustus märkida äriregistris andmekaitse spetsialist ning kui paljud ettevõtted on seda tänaseks teinud? Millele peaksid mõtlema kõik ettevõtjad, et tagada jätkuv vastavus isikuandmete kaitse üldmäärusega?


Sihtrühm

Ettevõtete ning asutuste juhid, personalijuhid, personalispetsialistid, juristid, pearaamatupidajad, raamatupidajad ning finantsjuhid.


Teemad

Veebiseminaril käsitletakse ka alljärgnevaid probleemküsimusi:

  • Millele peaks andmekaitse spetsialist keskenduma?
  • Millised peaksid olema ettevõttes kehtestatud sisekorrad (sealhulgas andmesubjektide päringutele vastamise kord)?
  • Milline peaks olema infoturbe ja andmekaitse omavaheline sümbioos ettevõttes?

Koolitusel saate ülaltoodud küsimustele vastuseid ning samuti annavad lektorid ülevaate GDPR-i jõustumisjärgsest olukorrast. Käsitletakse nii siseriiklikke kui ka rahvusvahelisi probleeme läbi praktiliste näidete. 


Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas Addenda veebiseminaride keskkonnas seminarid.addenda.ee!
Seminari kestus on kaks akadeemilist tundi.


Koolitajad

Pildid / - Allan Kubu 2018

ALLAN KUBU, GRANT THORNTON BALTIC OÜ ÕIGUSNÕUSTAJA

 

Allan töötab Grant Thornton Balticus õigusnõustajana alates 2015. aastast ning on muuhulgas spetsialiseerunud rahapesu valdkonnale. Allan on läbi viinud mitmeid rahapesualaseid koolitusi ning nõustanud kliente rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise seaduse rakendamisel.

MAILI TORMA, GRANT THORNTON BALTICUS ANDMEKAITSE TEENUSE JUHTIVNÕUSTAJANA

Maili töötab Grant Thornton Balticus andmekaitse teenuse juhtivnõustajana alates 2017. aastast. Andmete haldamise valdkonnas on Mailil töökogemust 15 aastat, sellest 10 aastat on ta töötanud erinevates Londoni investeerimispankades ja andmeturu konsultatsioonifirmas. Maili teeb ka turuanalüüse ja ettevõtete analüüse ning hindamisi, samuti oskab ta hinnata andmetöötluse protsesside vastavust. Mailil on International Association of Privacy Professionals (IAPP) andmekaitse spetsialisti (CIPP-E) ja privaatsusprogrammi läbiviimise (CIPM) sertifikaadid.


Maksumus

Seminari hind on 59 € + km (70,80 €).

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite. Veebiseminaride keskkonna kasutustingimustega saate tutvuda siin.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on veebiseminari vaatamine 59 € + km ning väljastame sellekohase koolitusarve.


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame kinnituse ja Addenda OÜ koolitusarve. Kinnituskirjast leiate ligipääsu veebiseminaride keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite.
Veebiseminaride keskkond on personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatav kolmandatele isikutele.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
+372 670 6606

addenda@addenda.ee

 


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Ehitisregistri andmete korrastamine

Ehitusseadustiku ja planeerimisseaduse rakendamise seadus (EhSRS) § 26 lg 1 järgi korrastatakse hiljemalt 01. jaanuariks 2020. a ehitisregistri andmed. Selle raames on erinevad kohalikud omavalitsused palunud ehitiste omanikel kontrollida ehitisregistri andmeid. Ehitiste omanikud saavad Ehitisregistri vahendusel veenduda, et kõik nende kinnistul asuvad või sinna ehitatud hooned ja rajatised on kantud ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.