Sisukord

24/7 koolitus - Veevõrkude modelleerimise alused. 4,8 TP (4 ak.h)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_26_EHI_2


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Brave, Linuxi, Internet Exploreri ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus annab 4,8 TP (inseneri täiendõppe punkti).
Koolitus on sobilik kutseeksami sooritamiseks, kvalifikatsiooni tõendava dokumendi saamiseks või töötamiseks ametialal, millele on õigusaktides ette nähtud täiendavad nõuded.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda alusteadmised veevõrkude modelleerimisest (välisvõrgud) ehk hüdraulilise mudeli loomise põhialustest. Koolitus on jagatud kaheks võrdseks plokiks. Esmalt teoreetiline baas ning seejärel juba modelleerimisprotsessi demo, mille käigus visualiseeritakse teoreetilist osa praktikas ehk koostatakse näidismudel (tasuta tarkvara näitel). Lisaks esitletakse mudelite kasutusvaldkondi (nii tasuta kui tasuliste tarkvarade näitel), mis aitavad osalejal saada aimu erinevatest hüdraulilise modelleerimise rakendusvaldkondadest nagu näiteks veevõrgu töö optimeerimine, mudelite kalibreerimine, renoveerimisplaani koostamine, hüdraulilise löögi olemus (veevõrkude näitel) ja selle põhjuste analüüs ning leevendusmeetmed.

Õpiväljunditena koolituse läbinu: 

 • omandab alusteadmised veevõrkude modelleerimisest
 • tunneb hüdraulilise modelleerimise põhialuseid
 • teab hüdraulilise modelleerimise rakendusvaldkondi

Sihtrühm

VK projekteerijad, veevõrgu operaatorid (vee-ettevõtted)


Teemad

MSc, PhD Raido Puust käsitleb koolitusel järgmisi teemasid:

 • Veevõrkude modelleerimise alused
 • Veevõrkude modelleerimise praktilised rakendusnäited
  - veevõrgu töö optimeerimine
  - kalibreerimine
  - renoveerimisplaani koostamine
  - hüdraulilise löögi olemus

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(4 akadeemilist tundi)

24/7 tähendab, et Teil on võimalus vaadata koolitust täpselt siis, kui Teile sobib! Koolitus on järelvaadatav 30 päeva jooksul alates tellimise hetkest. Koolitus on personaalseks kasutamiseks ning pole jagatav kolmandatele isikutele. Kolmandatele isikutele on Addenda e-akadeemias koolituse vaatamine tasuline.


Koolitajad

 

Pildid / - Raido Puust

MSc, PhD Raido Puust, Taltechi Inseneriteaduskonna ehituse ja arhitektuuri instituudi professor (ehitusinfo modelleerimine)

 


Meetodid

Loeng, praktilised näited, sh näidismudelite koostamine, test.


Maksumus

189 € + km (230,58 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale ja elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak

+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 

Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Töölepingu seadus on kättesaadav ka võõrkeeltes

Teadupärast on kõik Eesti Vabariigis kehtivad seadused avaldatud Riigi Teatajas. Interneti leheküljelt www.riigiteataja.ee saab õigusakte otsida pealkirja, akti andja ning  muude parameetrite järgi. Sealjuures on mugav võimalus vaadata lisaks kehtivatele redaktsioonidele nii varasemaid kui ka alles tulevikus kehtima hakkavate õigusaktide versioone. Samuti võimaldab Riigi Teataja ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.