Sisukord

24/7 Veebiseminar - Kuidas suhelda raske kliendiga? Koolitaja: Virve Roosimägi

Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud seminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eeltutvustus

Teenindusolukordades tuleb ikka ette raskeid kliente ning nendega toimetulekuks vajame teatavaid tehnikaid, kuidas tasakaalu säilitada ka siis, kui olukord tundub väljapääsmatuna.
Koolitusel vaatleme erinevaid raske kliendi situatsioone ning leiame koos häid lahendusi. Saame teada, mida ütleb teadus ning kuidas lahendavad olukordi head inimesetundjad ja praktikud.


Sihtrühm

Kõik, kes suhtlevad organisatsiooni klientide ja koostööpartneritega.


Teemad

  • Suhtlemise test "Kas ma olen hea suhteja?"
  • Kes on rasked kliendid ja kuidas nad tekivad?
  • Meie suhtumised, tõekspidamised ning väärtushinnangud teiste inimeste suhtes.
  • Toimetulek raske kliendi erinevate tüüpidega.
  • Konfliktsituatsioonid teenindamisel/suhtlemisel ja konfliktilahenduse strateegiad.
  • Enesekehtestamine, kui keerulise olukorra üks lahendusviisidest.
  • Suhtlemisoskuste arendamine, et ka kõige raskemad suhtlemise situatsioonid kergeks saaksid.

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Kestvus on kaks tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas. 

Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Virve_Roosimägi 113x150
Virve Roosimägi  on  Addenda OÜ tegevjuht ja koolitaja, MA juhtimises on ta saanud Tallinna Tehnikaülikoolist. Professionaalset klienditeenindust peab Virve asutuses üheks olulisemaks  võtmeks efektiivsuse suurendamisel. Peamised klienditeeninduse nipid on Virve ammutanud paljudest välisriikidest. Raske kliendi teemal on Virve koolitanud viimased 9 aastat ja siinkohal peab oluliseks kolme küsimust, et kas raskeid kliente toodavad organisatsioonid, klienditeenindajad isiklikult või kliendid loovad klienditeenindajatele keerulisi olukordi sõltuvalt nende emotsioonist ja hetketundest. Samas võib olla võimalik, et kogu teenindusprotsess on vajalik läbi vaadata, et tuvastada peamised põhjused raskete klienditeeninduse situatsioonide tekkimisel.

 


Maksumus

Seminari hind on 34,80 € (29 € + km).


Tasumine

Registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koos koolitusarvega, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele.

Tasumise järel saadame juurdepääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Lisainfo

Saate ligipääsu kui registreerite end meie veebilehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Akti saatmine tellijale

Tõenäoliselt on käesolevaks ajaks juba ehitusturul valitsevaks arusaamaks, et tööd on tellija poolt vastu võetud siis, kui allkirjastatud on tööde üleandmise-vastuvõtmise akt. Juhul, kui tellija allkirja aktil ei ole, siis saab tööd üle antuks lugeda, kui tellija on jätnud akti allkirjastamata alusetult. Miks akti esitamine on oluline, on kirjutatud juba ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.