Sisukord

24/7 Veebiseminar - Palk, preemiad ja puhkustasu arvestus. Koolitaja: Thea Rohtla

Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud seminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eesmärk

Töötasu ja palgavaidlused on töövaidluskomisjoni praktikas peamine arutlusvaldkond. Kutsume Sind osalema meie 24/7 seminaril, kus pikaajalise kogemusega tööõiguse jurist Thea Rohtla annab ülevaate töötasu õiguslikust regulatsioonist ja vormistamisest, preemiate ja lisatasude maksmisest, aga ka palga alandamisest ning enamlevinud vigadest palga ja puhkusetasu arvestamisel. 


Sihtrühm

Tööandjad ning tööandja esindajad, personalijuhid ning personaliarvestuse pidajad, raamatupidajad ja teised peronaliküsimuste eest vastutavad isikud.


Teemad

  • Kuidas fikseerida töölepingus töötasu?
  • Tulemuspalga, boonuste ja preemiate vormistamine töölepingus või eraldiseisvas dokumendis. Nende kokkuleppeline ja ühepoolne kehtestamine. Võimalikud vaidlused!
  • Töötasu muutmise võimalused - töötasu vähendamine ja alandamisel. Muudatuste vormistamine
  • Rahalised preemiad ja muud hüved
  • Mida silmas pidada hüvede andmisel ja vormistamisel?
  • Puhkusetasu arvestus
  • Milline on saamata jäänud töötasu nõude esitamise tähtaeg?
  • Enamlevinud palgavaidlused Eestis

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Kestvus on kaks akadeemilist tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, Interneti ühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - 2013 Thea Rohtla

Thea Rohtla on Rohtla Law Office OÜ omanik ja endine tööõigusbüroo Labour Consulting OÜ tegevdirektor/ jurist. Ta on omandanud juristi hariduse Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas. Pikka aega juhtis Thea Tallinna ja Harjumaa ühte töövaidluskomisjonidest.  Ta on paljude tööõigusalaste artiklite ja väljaannete autor ning hinnatud lektor tööõiguse alal.

 


Maksumus

Seminari hind on 29€ + km (34,80 €).


Tasumine

24/7 veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve. Tasumise järel saadame ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Registreerimine ja lisainfo

Saate ligipääsu kui registreerite end meie veebilehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele.

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+ 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Tellija juhiste ja lepingu mahu seosest

Riigikohus andis eelmise aasta lõpus avaldatud lahendis juhiseid sellest, kuidas määratleda, kas konkreetne töö on lepingu mahuga hõlmatud või on tegemist lisatööga, mida tellija tasustab täiendavalt. Konkreetses asjas selgus pärast lepingu sõlmimist, et tulenevalt Muinsuskaitseameti nõuetest tuleb teha täiendavaid töid, mida esialgses hinnapakkumises ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu