Sisukord

24/7 koolitus - Ehituslepingu täitmine koroonafaktoriga. 0,7 TP (e-õpe)

Registreeri koolitusele
Jaga

 

Pildid / - 2020_05_27_EHI_1 


Eeltutvustus

Teretulemast Addenda e-akadeemiasse!

Peale koolitusele registreerimist saadame Teile kinnituskirja, millest leiate ligipääsu Addenda e-akadeemiasse. E-akadeemias saate koolitust vaadata ühe kuu jooksul nii palju kordi kui soovite ning alla laadida õppematerjalid. E-akadeemias on koolitused personaalseks kasutamiseks ja ei ole jagatavad kolmandatele isikutele.

Palume Teil Addenda e-akadeemiasse sisenemisel kasutada Google Chrome, Safari või Firefox internetibrauserit (Internet Explorerit ja Microsoft Edge brausereid keskkond ei toeta).

Koolituse läbimisel väljastame tõendi. Koolitus annab 0,7 TP (inseneri täiendõppe punkti). 
Tõendi väljastamise eelduseks on koolituse läbimine täies mahus ning koolitusarve tasumine. Erandkorras võib osaleja saada koolituse läbimist tõendava dokumendi, kui on läbinud õppekavast vähemalt 90%.

Koolitus on salvestatud 31. mail 2021. 


Eesmärk

Covid-19 tingitud piirangud on avaldanud olulist mõju ka ehituslepingutele. Varasemad kokkulepped nii tööde maksumuse kui ka tähtaja osas pole paljudel juhtudel enam reaalsed ning osapoolte nägemus lepingu oluliste tingimuste muutmise osas on erinev. See toob kaasa olukorra, kus üks osapool kardab tema vastu suunatud leppetrahvinõuet ning teine osapool pole veendunud, kas leppetrahvinõue juriidiliselt kannab. Koolituse eesmärgiks on käsitleda põhjalikumalt seda olukorda.

Õpiväljunditena koolituse läbinu:

  • oskab hinnata eelarve ületamisega kaasnevaid juriidilisi tagajärgi
  • tunneb enda õigusi ja kasutab neid asjatundlikult
  • saab aru, millisel juhul on koroonafaktor aluseks eelarve ja tähtaja muutmisele ning kuidas tuleb oma õigusi selles küsimuses asjatundlikult rakendada

Sihtrühm

Koolituse sihtrühmaks on nii  tellija kui töövõtja esindajad, kes osalevad ehituselepingus tellijana või töövõtjana (st. nii ehitajad, KOV-d jne). Samuti puudutab see neid, kes puutuvad ehitusse käsunduslepingu alusel (nt. projekteerijad, tellija järelevalve).

Seega koolituse sihtrühmaks on ehitajad, projekteerijad, tellijad, KOV esindajad jt, kes puutuvad oma töös kokku ehituslepingutest tulenevate leppetrahvinõuetega.


Teemad

Karin Ploom käsitleb veebiseminaril järgnevaid teemasid:

  • eelarve ületamine COVID-19 tingimustes
  • tähtaja pikenemine COVID-19 tingimustes

Aeg ja maht

Addenda e-akadeemias 24/7.
(1 akadeemiline tund)


Koolitajad

 

Pildid / - Karin Ploom 2020

Karin Ploom, advokaadibüroo LINDEBERG vandeadvokaat

Karin Ploom on alates oktoobrist 2019 Advokaadibüroo LINDEBERG vandeadvokaat. Enne seda töötas ta pikalt advokaadibüroos LEADELL Pilv. Karin Ploom on spetsialiseerunud ehitus- ja kinnisvaraõigusele. Olles ühtlasi ligemale 10-aastase staažiga kohtumenetluse advokaat, saab Karin jagada olulisi praktilisi teadmisi selle kohta, mida tuleb silmas pidada leppetrahvi kokkuleppe sõlmimisel ja nõude esitamisel. Leppetrahvi realiseerimine saab olla edukas üksnes juhul, kui seda rakendatakse nõuetekohaselt. Millised on seadusest ja kohtupraktikast tulenevad „ohud“, saab koolitusel põhjalikult käsitletud läbi asjakohaste näidete ja kohtulahendite.


Meetodid

Loeng, praktilised näited.


Maksumus

39 € + km (46,80 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Lisainfot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!

Kõik Addenda 24/7 ehitusalased veebikoolitused leiate SIIT


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi, elektroonilisi õppematerjale, elektroonilist tõendit.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saate automaatse kinnituse Addenda e-akadeemiasse sisenemise infoga. Koolitusarve saadame 24 tunni jooksul.


Lisainfo

 Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu REGISTREERI KOOLITUSELE!

Pildid / - 2018 Evi Freienthal-Liivak

Evi Freienthal-Liivak
+372 520 6347
addenda@addenda.ee

 


Registreeri koolitusele
Jaga

Seonduvad koolitused

Riigihangete seaduse muudatused 2022

Seekordne blogipostitus pärineb meie armastatud koolitajatelt Riigihanke blogist Etapiviisiline elu. Postituse autoriks on advokaat Mario Sõrm.  Riigikogu võttis eile vastu riigihangete seaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse. Kokku nähakse valdavalt riigihangete seaduses ette peaaegu 300 muudatust, mis on küll arvuliselt muljetavaldav, kuid drastilisi muutusi kaasa ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.