Sisukord

24/7 Veebiseminar - E-kirjade korrektne kirjutamine ja vormistamine. Koolitaja: Reili Argus

Registreeri koolitusele
Jaga

24/7 tähendab, et Teil on võimalus kuulata/vaadata varem salvestatud seminari täpselt siis, kui Teile see sobib. Tegemist on seminaridega, kus on välja toodud antud teemal kõige olulisem. Peale registreerimist saadame Teile arve ning selle tasumise järel ligipääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ning vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Eesmärk

24/7 seminari eesmärk on anda teadmisi, kuidas korrektselt ja keelereegleid järgides kirjutada ning vormistada e-kirju, et organisatsioonist välja minevaid e-kirju lugedes jääks kirja saajale mulje kui korrektsest ja professionaalsest organisatsioonist.


Sihtrühm

Kõigile, kelle jaoks on oluline organisatsiooni maine ja postkastist välja mineva e-kirja korrektne vormistus.


Teemad

  • E-kirja vormistus: teemarea täitmine, read-lõigud, sagedasemad tühikuvead, loetelude vormistamine, kuupäevade kirjutamine.
  • E-kirja ülesehitus: kirja soovitav pikkus, info paigutamine kirjas, pöördumised, tervitused, lõpufraas, manustele viitamine kirjas.
  • E-kirja keeleprobleemid: kirja stiil (viisakusväljendid, sina ja teie, emotikonide ja lühendite kasutamine), lausestusvead (liiga pikad laused, keerukad lausemallid ja ähmane sõnastus, võõrapärased väljendusmallid), sagedasemad komavead, sõnakasutusvead (ülearused võõrsõnad, stampsõnad), suure ja väikese algustähe kasutamine.

Aeg ja maht

24/7 Teile sobival ajal ja sobivas kohas.
Kestvus on kaks tundi.


Toimumiskoht

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Reili_Argus

Reili Argus on Tallinna ülikooli eesti keele ja kultuuri instituudi keeleteaduse osakonna juhataja  ja eesti keele professor. Alates 2004. aastast on ta koolitanud Tallinna ülikoolis, Õiguskantsleri büroos, Riigikantseleis, Eesti Pangas, Euroopa Parlamendi tõlkeosakonnas. Ta on olnud SDI Media Estonia keeletoimetaja ja Riikliku Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuse riigikeele-eksamite läbiviija ja hindaja. Reili Argus on Emakeele Seltsi keeletoimkonna liige, Eesti Keeletoimetajate Liidu ning Eesti Rakenduslingvistika Ühingu asutajaliige. Alates 2009. aastast keeleajakirja Oma Keel peatoimetaja.


Maksumus

Seminari hind on 66 € (55 €+ km).


Tasumine

Registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koos koolitusarvega, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele.
Tasumise järel saadame juurdepääsu e-õppe keskkonda, kus saate alla laadida materjali ja vaadata/kuulata seminari ühe kuu jooksul.


Registreerimine ja lisainfo

Juurdepääsu saamiseks registreerige end meie veebilehel, klõpsates nuppu Registreeri koolitusele.

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Tellija juhiste ja lepingu mahu seosest

Riigikohus andis eelmise aasta lõpus avaldatud lahendis juhiseid sellest, kuidas määratleda, kas konkreetne töö on lepingu mahuga hõlmatud või on tegemist lisatööga, mida tellija tasustab täiendavalt. Konkreetses asjas selgus pärast lepingu sõlmimist, et tulenevalt Muinsuskaitseameti nõuetest tuleb teha täiendavaid töid, mida esialgses hinnapakkumises ei ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu