Sisukord

Veebiseminar: Kaasaegse dokumendihalduse korraldus: probleemid ja lahendused

Registreeri koolitusele

Eeltutvustus

Iga asutuse ja ettevõtte töö ladusaks korraldamiseks on oluline selle vajadustele ja kehtivate õigusaktide nõuetele vastav dokumendi- ja arhiivihaldus. Sellepärast on vaja teada, kuidas koostada dokumendihalduskorda ja dokumentide loetelu.
Vähemtähtis ei ole ka nii digitaal- kui paberdokumentide arhiveerimine ja säilitamine nii, et nende tõendusväärtus ja säilimine autentsena oleks tagatud.
Praktilise suunitlusega seminaril antakse ülevaade peamistest dokumendihalduses ettetulevatest probleemidest ja pakutakse neile lahendusi.


Eesmärk

Koolituse eesmärk on anda vajalikke teadmisi ja oskusi dokumendi- ja arhiivihalduse efektiivseks korralduseks.


Sihtrühm

Avaliku ja erasektori dokumendi- ning arhiivihaldusega tegelevad töötajad.


Teemad

  • Dokumendi- ja arhiivihaldust reguleerivate õigusaktide viimased muudatused (sh „Teenuste korraldamise ja teabehalduse alused“) ning standardid.
  • Dokumendihalduskorra koostamine – mida jälgida kaasajastamisel.
  • Dokumentide loetelu koostamine ja täiendamine: kuidas kajastada teenuseid, funktsioone ja protsesse.
  • Säilitustähtaegade määramine – millest lähtuda?
  • Kuidas tagada, et arhiivikorrastus oleks finantsiliselt optimaalne?
  • Mida pidada silmas digitaaldokumentide arhiveerimisel: arhiivipüsivad vormingud, digiteerimine, kuidas hõlmata ja säilitada e-kirju.
  • Dokumentide turvalise säilitamise ja hävitamise nõuded.

Aeg ja maht

04. oktoober 2017, kell 10.00 - 11.30.
(2 akadeemilist tundi)


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 20 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Maila Kukk

Maila Kukk on pikaajalise dokumendi- ja arhiivihalduse alase töökogemusega nii avalikus kui ka erasektoris. Ta on läbi viinud praktilise suunitlusega erialaseid seminare ja sisekoolitusi alates 2006. aastast. Maila Kukk on lõpetanud Tallinna Ülikooli dokumendihalduse eriala magistriõppe, osaleb juhatuse liikmena Eesti Arhivaaride Ühingu töös. Välja andnud raamatu "Praktiline dokumendihaldus" (2016), avaldanud artikleid arhiivitöö teemal Äripäeva ajakirjas "Raamatupidamise praktik".


Maksumus

Registreerudes kuni 20. septembrini 2017 on soodushind 39 € + km (46. 80 €), hilisematele registreerujatele tavahind 49 € + km (58.80 €). Kõigil seminaril osalejatel on võimalik ka osta 30 päevane järelkuulamise õigus, mille hind on 10 € + km (12 €).

Addenda OÜ on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Rohkem infot koolituskaardi kohta leiab Eesti Töötukassa kodulehelt SIIT!


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Registreerimine ja lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270
helen.tammesalu@addenda.ee


Registreeri koolitusele
Jaga

Koostööprojekt Valgevenes

Addenda koostöös Eesti Vee-ettevõtete Liiduga ning Minski Tehnikaülikooliga alustavad ühisprojekti "Reovee käitluse ja veemajandustaristu tehnoloogilise ja tehniliste lahenduste väljatöötamine ja koolitus Valgevene ettevõtetele" realiseerimist. Projekti periood: 01.05.2017-30.04.2018 Projekti eesmärk on tõsta Valgevene võimekust juurutada keskkonnasäästlikku ...

Loe rohkem Kristina Paal

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu