Sisukord

Kuidas rakendada projektijuhtimist oma organisatsioonis

Jaga

Eeltutvustus

Tänapäeval räägitakse üha enam projektide juhtimisest, kuid seda eelkõige välisrahastuse kontekstis. Tegelikult on projektijuhtimine kõige lihtsam ühekordsete või kindlate ajaliste raamidega tegevuste juhtimismeetod, mida annab rakendada nii avalikus-, era- kui mittetulundussektoris ning mis aitab tagada kõige efektiivsema aja- ja ressursikulu.


Sihtrühm

Avalikus-, era- ning mittetulundussektoris töötavad projektijuhid ning juhid.


Teemad

Koolitusel  räägitakse:

  • Millest projekt alguse saab?
  • Kuidas planeerida projekti  ja juhtida planeerimist?
  • Millised on projekti eesmärgid?
  • Kuidas moodustada ja juhtida projekti meeskonda?
  • Kuidas viia ellu edukat projekti?
  • Millised on projekti elluviimisega soetud riskid ja kuidas neid juhtida?
  • Kuidas juhtida raha, projekti eelarvestamine?
  • Kellele on vaja projektide aruandlust?

Aeg ja maht

13. märtas 2013 kell 10.00 - 17.15
(8 akdeemilist tundi)


Toimumiskoht

Hotell L´Ermitage, Toompuiestee 19, Tallinn.


Koolitajad

Pildid / - Doris_Põld
Doris Põld
on projektijuhtimise koolitaja, kes teadmiste edasi andmisel lähtub enda praktilistest igapäevatöö kogemustest, kus on tulnud olla nii projektijuhi, rahataotleja kui ka projektide hindaja rollis. Erinevate ideede algatamisega ja projektide elluviimisega on tal tänaseks kogunenud pagasit 13 aasta jagu. Täna tegutseb Doris Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidu projektijuhina vastutades erialaliidu liikmesettevõtete koostöös elluviidavate projektide sisulise- ja finantsilise juhtimise eest. Tulenevalt oma tööst omab Doris väga häid ja praktilisi rahataotluse koostamise, projektide juhtimise ja rahastajaga suhtlemise kogemusi. Doris on ka MTÜ Clarus juhatuse liige ja koolitaja olles samal ajal Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor projektijuhtimise lektor ning InSpace Koolituskeskkonna kaaskoolitaja.


Meetodid

Koolitus põhineb 80% praktilistel töödel, mida teostatakse konspekti baasil  ja 20% loengul. Koolituse käigus tuuakse praktilisi näiteid toimunud  projektidest ja oodatud on osalejate poolsed näited ning küsimused.


Maksumus

Registreerides kuni 27. veebruarini on soodushind 149 € + 20% km, hilisematele registreerijatele tavahind 169 € + 20% km.

Hinnasoodustus -10% kehtib kahele ja enamale osalejale ühest organisatsioonist.


Maksumus sisaldab

Praktilisi teadmisi ja oskusi, koolitusmaterjale, tunnistust, kohvipause ja lõunasööki.


Tasumine

Koolitusele registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse koolitusarvega, mille tasumist ootame OÜ Addenda arvele 333037710001 Danske pangas.


Loobumine

Koolitusest loobumisel palume teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele, samuti  nii telefoni teel kui ka e-posti kasutades.

Pildid / - Diana_Nõmmik 113x150
Diana Nõmmik
, koolitusjuht
Addenda Koolitus ja Konsultatsioonid
tel + 372 664 64 20;  +372 58 09 14 04                       
diana.nommik@addenda.ee


Jaga

Seonduvad koolitused

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.