Sisukord

E-õpe

Oleme väljatöötanud täienduskoolitusele sobivas formaadis e-õppe keskkonna, mille kasutamine on meie klientide sõnul lihtne ja mugav.
Meie e-keskkonnas www.trainingweb.eu on võimalik kursusi kuulata ja vaadata, materjale üles- ja allalaadida, kodutöid saata, teste teha, foorumis arvamust avaldada ja palju muud, mis iseseisvaks õppeks oluline on. E-keskkonnas on võimalik õppida Addenda poolt väljatöötatud kursustel, samas on keskkonna kasutajateks ka meie aktiivsed kliendid, kes oma organisatsioonisiseseid koolitusi selle metoodika abil läbi viivad.

Serveriruumi veel jagub!
Kui oled innovaatiline ja soovid oma kaastöötajatele õpetust jagada elektroonilisi kanaleid pidi, siis tutvu meie demoversiooniga ja võta ühendust.

Pildid / - Virve_Roosimägi 113x150

Virve Roosimägi, Addenda OÜ tegevjuht
tel 670 66 06; 5141 296
Virve.roosimagi@addenda.ee

Vandeadvokaat Siret Siilbek - Töövõtja vabanemine vastutusest tellija juhiste, materjali või eeltööde puuduste tõttu

VÕS § 641 lg 3 järgi ei vastuta töövõtja töö lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis tulenes tellija juhistest, tellija poolt muretsetud materjali puudustest või kolmanda isiku eeltöödest, kui töövõtja juhiseid, materjali või eeltöid piisavalt kontrollis. Tellija juhiseks loetakse ehituslepingute puhul eelkõige ehitusprojekti, aga ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.
Testi enda teadmisi! www.trainingweb.eu