Sisukord

Arenguvestlused õpilaste ja nende vanematega

Jaga

Eeltutvustus

Arenguvestlused õpilaste ja nende vanematega on muutunud igapäevaseks praktikaks meie koolides. Oskuslikult läbiviidud arenguvestlusest on kasu kõigile osalejatele – õpilastele, õpetajatele ja lastevanematele. See on sobilik vorm informatsiooni vahetamiseks ja üksteise paremaks tundma õppimiseks. Ühise arusaamise loomine tagab lapsele arenguks parimad ja soodsamad tingimused ja võimalused lapse motiveerituse toetamiseks.  Edukaks saab lugeda arenguvestlust, mille käigus eelkõige õpetaja ja lapsevanem saavad väljendada enda mõtteid, seisukohti ja arvamusi.


Eesmärk

Koolituse eesmärgiks on anda õpetajale teadmised ja oskused tulemusliku ja kõiki osapooli rahuldava arenguvestluse läbiviimiseks.


Sihtrühm

Koolitus on suunatud koolide personalile (õpetajad, koolijuhid), kes tegelevad arenguvestluste läbiviimisega.


Teemad

  • Arenguvestluse eesmärk ja olemus.
  • Keskendumine õpilase vajadustele ja oskuste arendamisele - arenguvestluse läbiviimise põhimõtted, arenguvestluste eetika.
  • Kuidas saavutada lapsevanema ja õpilasega usalduslikku suhet - arenguvestluse tulemuslikkust takistavad ja soodustavad tegurid.
  • Tulemusliku suhtlemise tehnikad (aktiivne kuulamine, küsimine, peegeldamine, tagasiside andmine) ja emotsionaalsete kompetentside tähtsus suhtlemisel.
  • Kokkuvõtete tegemine arenguvestlustest ja järeltegevuste planeerimine, vastutuse jagunemine.

Aeg ja maht

06. mai 2015, kell 15.00 - 16.30.


Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse teile vastav unikaalne sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal Teile sobivas kohas.
Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklappe.


Koolitajad

Pildid / - Liina Randmann

Liina Randmann PhD on lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi ja Tartu Ülikoolis psühholoogia eriala. Magistrikraadi ja doktorikraadi kaitses ta töö- ja organisatsioonipsühholoogia valdkonnas. Praegu töötab Liina Randmann Tallinna Tehnikaülikoolis lektorina. Oma põhitöö kõrvalt on ta olnud viimased paarkümmend aastat tegev lektorina Tallinna Ülikooli avatud ülikooli täiendõppe keskuses. 


Maksumus

Registreerudes kuni 22. aprillini on soodushind 69 € + km, hilisematele registreerujatele tavahind 89 € + km.


Tasumine

Veebiseminarile registreerimise järgselt saadame Teile sellekohase kinnituse ja koolitusarve.


Loobumine

Koolitusest loobumisel teatada kirjalikult vähemalt 2 tööpäeva enne koolituse toimumist, hilisemal loobumisel kuulub tasumisele 100% koolituse maksumusest.


Lisainfo

Pildid / - 2014 Helen Tammesalu v

Helen Tammesalu
+372 58 043 270 | + 372 670 66 06
helen.tammesalu@addenda.ee


Jaga

Vandeadvokaat Annika Vait - Põhipuhkuse kestvuse erinevus era- ja avalikus sektoris

Ilmselt on kõigile teada Eesti regulatsioon, mille kohaselt on töölepingu alusel töötavate töötajate põhipuhkuse minimaalseks kestvuseks 28 kalendripäeva ning avaliku teenistuse seaduse alusel avalikus teenistuses oleval ametnikul 35 kalendripäeva. Viimasel ajal on tõusetunud küsimus sellise erinevuse põhjendatusest. Tõenäoliselt tuleb era- ja avaliku sektori ...

Loe rohkem

Liitu meie uudiskirjaga

Addenda OÜ ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ning kasutab saadud andmeid vaid uudiskirjade ja turundusmaterjalide edastamiseks.